Foto: Pexels

Tests: tavas rokas norāda uz to, kāds tu esi attiecībās ar mīļoto cilvēku 0

Uzmanīgi aplūko zīmējumu, ko redzi zemāk. Pievērs uzmanību, kāda garuma ir tavs mazais pirkstiņš un ceturtais pirksts!

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
VIDEO. McDonald’s darbiniece šauj uz klientu, kurš pasūdzējies par pasūtījumu 23
TV24
“Esam atkal uz sēkļa!” Jānis Ikstens par situāciju valdībā 113
Lasīt citas ziņas
Foto: ekrānuzņēmums no mirrorvenus.

Lūk, arī atbilde, ko tas nozīmē par tevi pašu un tavām attiecībām ar mīļoto cilvēku:

Pirmais variants

CITI ŠOBRĪD LASA

Ja tavi ir pirksti ir kā attēla pirmajā variantā, tas ir lieliski! Tu esi ģeniāls cilvēks saskarsmē ar citiem un arī ar pretējo dzimumu. Tev piemīt maģiska harizma, ko nevar ne izskaidrot, ne iegūt tie, kas vēlētos tādu pat. Tev nekad netrūkst citu uzmanības. Ja vien kāds cilvēks tev simpatizē un tev izdodas ar viņu sākt sarunu, veiksme ir garantēta! Pieņemot dažādus lēmumus, tu pārlieku daudz nekavējies pārdomās, tāpēc arī savas jūtas mīļotajam atklāj salīdzinoši agri. Uzticies savai intuīcijai arī turpmāk, jo tu visu dari pareizi.

Otrais variants

Tu esi ārkārtīgi uzticams cilvēks un dzīvesbiedrs. Tu arī proti būt ļoti mīlīgs, kad pats to vēlies. Dažreiz tu esi greizsirdīgs, taču, jāteic, ka vairumā gadījumu tas ir nepamatoti. Savas jūtas tu izrādi ļoti dabiski. Pēc dabas tu esi labestīgs un dzīvespriecīgs, tāpēc arī izrādīt mīļumu un rūpes tev nav grūti. Pirmajos iepazīšanās etapos, iespējams, tu vari piedzīvot nelielas grūtības, jo esi pārāk bikls. Nebaidies, tev viss izdosies!

Trešais variants

Tu esi ļoti prasīgs un gaidi pārāk daudz gan no attiecībām, gan mīļotā cilvēka. Tu vienmēr gribi, lai viss notiek pēc tava prāta, taču dzīvē tā nenotiek. Tavs ir tavs trūkums, kas tev traucē izbaudīt lieliskas attiecības. Tu savu enerģiju tērē nevajadzīgām lietām un pārdomām, piemēram, dusmojies par sīkumiem. Tava uzvedība mīļotajam cilvēkam tāpēc bieži ir nesaprotama. Ja tu iemācīsies tikt galā ar savu valdonīgo raksturu un egoismu, tevi gaidīs laimīgas attiecības.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.