Foto: Shutterstock

Trīs zodiaka zīmes, kuru spēks ir lielāks, nekā domājam 3

Cilvēki bieži neatzīst, ka Ūdens zīmes ir spēks, ar kuru jārēķinās. Īpaši uzmanīgam jābūt ar šajās zīmēs dzimušām sievietēm!

Reklāma
Reklāma

Zivis

Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 32
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Masveida represijas Krievijā. Paraugprāvas atgādina Staļina laikus
Lasīt citas ziņas

Zivis, kā likums, vienmēr ir apburošas. Viņas var izskatīties nedaudz kautrīgas un noslēpumainas tiem, kas viņas nepazīst. Viņas mēdz izturēties bērnišķīgi naivi, turpinot turēties pie cerībām un sapņiem pat pusmūžā. Zivis ir mūžīgais bērns, kas tic pasakām.

Pieaugušas Zivis pastāvīgi nēsā masku, bet šajā gadījumā neviens neredzēs to acis; tieši acis ndod Zivis, īpaši, kad tās melo. Zivis var runāt skaistas puspatiesības vai nāvīgus melus, tāpēc piesargies no viņu mēles!

CITI ŠOBRĪD LASA

Kad Zivis jūtas apdraudētas, viņas spēlē apmāna spēlītes, lai redzētu, cik tālu drīkst iet. Vienmēr skaties Zivīm acīs, viņa vienmēr cenšas novērsties, sevišķi tad, kad sarunas biedrs mēģina ielūkoties acīs, lai nolasītu viņu patiesās domas.

Vēzis

Zivis slēpjas aiz maldu migliņas, bet Vēži ir patiesi. Tas, ko redzi, kā likums, ir tas, ko saņemsi. Vēzis ir atklāts pret tiem, kuriem uzticas, un Vēža zīmē dzimusi sieviete nekavēsies izteikt visas nepatīkamās lietas tieši acīs. Vēzis ir ideāls draugs, kurš vienmēr ņems vērā tavas intereses.

Viņa ir māte, viņa ir iznīcinātājs un viņu nevar izmantot vai izturēties ar necieņu. Aizvainots Vēzis ir līdzīgs atriebes vētrai. Vēža zīmē dzimusi sieviete šādā situācijā neapstājas, bet brāžas uz priekšu, mētājot zibeņus un pērkonus. Kad viņai atgādina, ko tā pārdzīvojusi, viņa neliksies mierā, kamēr ienaidnieki nebūs beigti un pagalam!

No otras puses, tas nenozīmē, ka viņa būs laimīga par savu uzvaru. Viņa raudās, un viņai sāpēs vēl vairāk. Vēzis ir apveltīts ar spēcīgām emocijām, un tās viņai seko visur un vienmēr. Ja viņas uzticību pievils, viņa atbildēs ar to pašu.

Skorpions

Skorpiona zīmē dzimusi sieviete ir valdzinājuma iemiesojums. Viņu balsij piemīt maģiski hipnotiskas īpašības. Skorpions nevienam neuzticas un nevienu tā īsti nemīl. Viņi vienmēr ir modri, jo lieliski saprot cilvēka dabas tumšo pusi.

Jūsu kopējā ceļojuma laikā gaidāms ne viens vien pārbaudījums. Sieviete Skorpions vienmēr būs vairākus soļus tev priekšā, pārbaudot, vai tikai tu neesi līdzīgs visiem citiem parastajiem mirstīgajiem.

Ja viņu piekrāps vai partneris cietīs neveiksmi viņas sarīkotajos pārbaudījumos, viņa viegli atbrīvosies no tādas otrās pusītes.

Skorpions ir noslēpums, tumsa un sods. Ja vēlies izjust, ko nozīmē Skorpiona dusmas, pamēģini to emocionāli izaicināt. Skorpions, atbildot uz šādu rīcību, iemetīs pāridarītāju emocionālā haosā un baudīs savu uzvaru.

Avots: “Brainum”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.