Kokteilis
Mīli

Tu piederi man: 5 zodiaka zīmju pārstāvji, kas attiecībās uzvedas kā privātīpašnieki0

Foto: pexels

Zodiaka zīmju pārstāvjiem ir kardināli atšķirīgi uzskati un uzvedība, kad runa ir par brīvības došanu mīļotajam cilvēkam. Kāds uzskata, ka attiecībās vissvarīgākais ir ļaut otram “elpot” un pavadīt laiku arī atsevišķi, taču ir tādi cilvēki, kas uzskata – ja reiz tu esi kopā ar mani, tad arī savu laiku vari pavadīt tikai kopā ar mani. Šie cilvēki visbiežāk arī neprot mīļotajam uzticēties un cenšas ļoti ierobežot partnera darbību.

Kuri tie ir?

5.vieta: Skorpions

Skorpionam piemīt patoloģiska vēlme kontrolēt savu partneri un, jāteic, tas spēj no līdzsvara izvest pat vispacietīgāko cilvēku. Turklāt Skorpioni vēl ir arī ļoti aizdomīgi un viņu greizsirdībai vispār nav robežu. Lielākoties tas notiek tāpēc, ka garlaicīga ikdienas dzīve viņiem nav interesanta, tāpēc bieži “problēmas” viņi meklē un rada tur, kur to nemaz nav. Jo aizdomas un intrigas, bez šaubām, attiecību ugunskuram pielej eļļu un tas ir tieši tas, kas Skorpionam ir vajadzīgs.

4.vieta: Jaunava

Ārēji racionāli un ļoti nosvērtās Jaunavas patiesībā iekšēji ir ļoti greizsirdīgas un vēlas savu partneri pasargāt no visa, kas viņam dzīvē var “draudēt”. Labā ziņa – nekad neredzēsiet situāciju, kad Jaunava savas greizsirdības aizdomas paudīs skaļi vai sarīkos kādu skandālu, tas tiešām nekad nenotiks. Šie cilvēki necentīsies pierādīt savas aizdomas. Taču, ja Jaunavas galvā radīsies aizdomas par to, vai partnerim var uzticēties, šie cilvēki bez mazākajām šaubām sāks mīļoto izspiegot, lai pārbaudītu viņa uzticību.

3. vieta: Lauva

Šie cilvēki partneri izvēlas tikpat prātīgi un racionāli kā jebkuru citu vērtīgu lietu savā dzīvē. Tāpēc nevajadzētu brīnīties, ka Lauva, noslēdzot laulības kopš tā paša brīža savu izredzēto uzskatīs par savu īpašumu. Bet tas nozīmē to, ka Lauva kontrolēs katru partnera soli: ar ko viņš drīkst tikties, ar ko viņš drīkst runāt, kurp viņš drīkst doties. Bet ko tad jūs domājāt? Lauva sevi uzskata par džungļu karali un tieši tā arī uzvedas attiecībās.

2. vieta: Vēzis

Saistītie raksti

Vēzim mīļotā cilvēka morālais atbalsts ir vissvarīgākā lieta visā pasaulē. Tikai problēma ir tāda, ka šī atbalsta “uzvedības modelis” ir saprotams tikai vienam pašam Vēzim. Pavisam droši – nav zināms viņa partnerim. Tikai vienas vienīgas iedomas par to, ka mīļotais cilvēks Vēzi varētu krāpt, noved viņu līdz nekontrolējamām dusmām, atriebības plāna un, protams, skandāla. Lai “kontrolētu” savu un mīļotā cilvēka dzīvi (Vēzis ir pārliecināts, ka dara labu darbu) viņš laiku pa laikam mīļotajam sarīko savdabīgu “melu detektoru” – iztaujāšanu. Tā, piemēram, kāpēc tajā un tajā laikā viņš nevarēja atbildēt uz telefona zvanu, kāpēc viņš pārzvanīja tik vēlu un ar ko viņš šajā laikā bija kopā, un vispār – vai viņš mīlēs Vēzi līdz mūža galam.

1.vieta: Vērsis

Viena no galvenajām rakstura īpašībām, kam uzmanību pievērš Vērsis, kad izvēlas savu mīļoto cilvēku ir pastāvība un uzticība. Un, ja kāda no šīm īpašībām Vērša acīs kļūst apšaubāma, tad ietiepīgais Vērsis lenks savu partneri tik ilgi, kamēr šīs šaubas neizkliedēsies. Vērsis, protams, darīs zināmu mīļotajam cilvēkam par savām šaubām un pieprasīs tūlītējus paskaidrojumus. Dzīve kopā ar cilvēku, kas var viņu nodot, Vērsim nav ne saprotama, ne pieņemama, tāpēc viņš uzskata, ka šī situācija ir jāatrisina uzreiz un uz līdzenas vietas. Šādas “pārrunas” mājās Vērsis veic laiku pa laikam (diemžēl reizēm pārāk bieži), lai pārbaudītu, vai mīļotais vēl atbilst jēdzienam “uzticams un drošs”. Pati galvenā problēma šajā visā ir tā, ka Vērši ir ārkārtīgi greizsirdīgi un pat mīļotā cilvēka sasveicināšanās no rīta ar kaimiņu, raisa viņā “pamatotas” aizdomas. Varētu teikt, ka partnerim nav ļauts pat paskatīties uz kaimiņu, kur nu vēl ar viņu runāt, pretējā gadījumā jārēķinās, ka Vērsim tas liksies ļoti aizdomīgi.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Andris Kivičs kļuvis par ceturtā bērna tēvu un turpat pie Dzemdību nama iesaistījies strīdā: izsaukta policija 7
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Prinča Viljama mīļotā sieva Keita Midltone patiešām pārsteigusi – šādu tērpu viņa līdz šim nebija izvēlējusies
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Lija, Olīvija, Olivers un Odrija
3 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
“Mums ir jāzina informācija par katru ieceļotāju.” Covid-19 apstākļos būs stingrākā Latvijā ieceļojošo kontrole
47 minūtes
IB
Indulis Burka
Latvijā
“Mani pārsteidz, ka pašvaldība par notikušo īpaši nepārdzīvo!” Skrīveru iedzīvotāji šokā – vācietis patvaļīgi izcirtis apmēram 100 ozolus 22
12 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
“Piena upes ķīseļa krastos ar šokolādes tiltiem.” Konflikts valdošajā koalīcijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 izplatības ierobežojumu dēļ daļa ārvalstu studentu jauno semestri varētu sākt attālināti
35 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Jauna pieeja cīņai ar “aplokšņu algām”. Darba devējiem zemā alga būs jāpierāda VID 1
6 stundas