Foto-LETA/AFP

Tūristu lidmašīnas katastrofā Austrijā seši bojāgājušie 0

Austrijas Alpos Tiroles federālajā zemē svētdien, 30.septembrī, nogāzās neliela tūristu lidmašīna ar astoņiem cilvēkiem, no kuriem seši gājuši bojā, paziņoja vietējā policija.

Kokteilis
Ko stingri aizliegts darīt kapsētā, lai tevi “nepaņemtu līdzi” – noteikumi, kas noteikti jāievēro
“Katru reizi ir šoks! Jūs dzīvojat…” Britu latviete salīdzina dzīvi Latvijā un Apvienotajā Karalistē
Kokteilis
Astrologi atklāj katras zodiaka zīmes lāstu, no kura aizbēgt ir teju neiespējami
Lasīt citas ziņas

Lidmašīna “Cessna” lidoja no Tiroles galvaspilsētas Insbrukas uz Spānijas pilsētu Valensiju. Pilots biezā miglā zaudēja kontroli pār lidmašīnu, tā nogāzās mežā un aizdegās.

Visi cilvēki lidmašīnā bija Austrijas pilsoņi. Viens no izdzīvojušajiem ir nopietni ievainots, bet otrs – viegli ievainots, informēja policija un glābēji.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.