Seriāls "Lielie Muļķi" nonāk uz ekrāniem

““tvitera” tiesai nevajag patiesību, bet vajag vainīgo!” Strūbergs komentē pret viņu vērstos apvainojumus vardarbībā pret sievu 40

Šajā pēcpusdienā repa apvienības “Singapūras Satīns” dalībnieks, seriāla “Lielie muļķi” un “Balss Maskā” pirmās sezonas uzvarētājs Kristaps Strūbergs vietnē “Facebook” publicēja savu komentāru par izskanējušo informāciju par to, ka viņš esot izturējies vardarbībi pret savu sievu, improvizācijas teātra “Tea Tree” dibinātāju un vadītāju Mairitu Rosicku, kura ir arī viņu abu bērnu māte.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Viņš apgalvo, ka nekad neesot sitis vai kā citādi fiziski aizskāris ne savu sievu, ne kādu citu sievieti. Vienlaikus viņš atzīst, ka tas ir viņa vārds pret otras puses vārdu.

Taču gan savā, gan līdzcilvēku priekšā viņam neesot, par ko kaunēties.

CITI ŠOBRĪD LASA
“ES TO NEESMU DARĪJIS! Un es nevaru taisnoties vai skaidroties par to, ko neesmu darījis,” raksta Strūbergs.

Viņš atklāja, ka viņa un sievas ģimenē notiek šķiršanās process, taču tas nav bijis un nav saistīts ar vardarbību. Un viņa vislielākā vēlme bija izšķirties mierīgi, civilizēti, bez dusmām, naida “un šāda veida paņēmieniem”.

“Mums ir kopīgi bērni, kurus vēlos audzināt arī es. Un patiesībā tieši tas arī ir vissvarīgākais,” uzsver Strūbergs, kurš uzskata, ka “linča tiesa” sit augstu vilni, ne iedziļinoties, ne mēģinot noskaidrot, kas un kāpēc īsti ir noticis.

“Varu tikai piekrist: “tvitera” tiesai nevajag patiesību, bet vajag vainīgo. Un tagad par to esmu kļuvis es. Jebkas, ko es teikšu, tiks “piedzīts” atbilstoši vajadzībai, jo vainīgais taču jau tāpat zināms,” norāda Strūbergs.

Viņš arī saprot, kāpēc viņa sievas tviterī publiskotā ziņa ir izraisījusi tādu rezonansi – jo vardarbība ģimenē, vardarbība pret sievietēm ir ārkārtīgi sāpīga, jūtīga un sabiedrībā ļoti apspriesta tēma.

“Līdz šim, lasot par to medijos, varēju šausmināties – ak, vai tiešām kaut kur notiek arī tā… Bet tagad jau pats esmu kļuvis par publiski pasludinātu vainīgo. Tomēr ir netaisnīgi uzklausīt tikai vienas puses viedokli, un pēc tā gandrīz burtiskā nozīmē “emocionāli sist krustā” cilvēku. Tāpēc uzskatu par savu pienākumu paust arī savu viedokli,” uzsver Strūbergs.

Seriāla "Lielie muļķi" prezentācija
Vienlaikus viņš atzīmē, ka, ņemot vērā šī skandāla lielo rezonansi, ir jāiet pilnīgi oficiāls ceļš patiesības noskaidrošanai.

“Un to es arī iešu. Tāpēc no manas puses vairāk nebūs nekādu publisku skaidrojumu un diskusiju. Savu viedokli es šodien esmu paudis. Un paldies tiem, kas tomēr vēlējās uzklausīt arī mani,” savu ierakstu “Facebook” noslēdz Strūbergs.

Ceru, ka esat gatavi uzklausīt arī mani.

Pirmkārt, ar tīru sirdsapziņu varu viennozīmīgi apgalvot: nekad neesmu ne…

Posted by Kristaps Strūbergs on Otrdiena, 2021. gada 11. May

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.