Latvijā
Sabiedrība

Ūdenslīdējs no jūras dzīlēm pie Stokholmas izceļ fotokameru: 2010.gada fotogrāfijās redzama jauna sieviete Rīgā1

Ekrānuzņēmums no soctīkla Facebook/Inese Greize Lavett foto

Soctīklā Facebook lielu lietotāju interesi izraisījis Ineses Greizes Lavett ieraksts šā gada 22.jūlijā, kurā viņa vēsta par kādu interesantu atradumu Baltijas jūrā pie Zviedrijas krastiem.

Viņa raksta, ka ūdenslīdējs Stokholmas ūdeņos atradis digitālo fotokameru ar fotogrāfijām no 2010.gada. Bildēs lielākoties redzama kāda jauna sieviete, tādēļ ūdenslīdējs lūdz sabiedrības palīdzību, jo vēlas fotokameras atmiņas karti nosūtīt īpašniecei.

“Chau visiem. Stokholmas ūdeņos treniņa laikā ūdenslīdējs Aleksandrs Olssons atrada digitālo fotokameru (2003. gada ražojums) ar bildēm no 2010.gada. Viņš vēlētos nosūtīt atmiņas karti īpašniecei. Viņa noteikti ir ceļojusi ar prāmi M/S “Romantika” Rīga -Stokholma”, tā savā soctīkla Facebook profilā raksta Inese Greize Lavett, kura lūdz dalīties ar viņas ierakstu, lai izdotos atrast fotokameras īpašnieci.

Ar šo Facebook ierakstu dalījušies jau vairāk nekā 5 tūkstoši lietotāju, kas, visticamāk, palielina izredzes fotogrāfēto sievieti atrast.

Ieraksta komentāros cilvēki pauž cerību, ka īpašnieci atradīs. “Cerams atradīsies īpašniece. Padalījos,” raksta Inga. “Var taču pēc datuma uz prāmja atrast pasažieru sarakstu un pēc vecuma izfiltrēt iespējamās meitenes, un tad atrast Facebookā pēc bildes,” iesaka Roberts. Tikmēr Eduards piebilst: “Iespējams, ka meitene nav no Latvijas. Nu, ne no Rīgas. Rīdzinieki nemēdz tūristu modē pie Melngalvju nama bildēties.”  Savukārt Maija apbrīno foto kvalitāti jūrā peldējušajai fotokamerai: “Oho, kas par kartes ražotāju? Izcila kvalitāte!”

Inese lūdz Facebook lietotājus dalīties ar viņas ierakstu un vajadzības gadījumā sūtīt viņai ziņu uz Facebook “Messenger”.

LA.LV Aptauja

Vai Tev kādreiz kaut kas ir iekritis jūrā un pazudis uz visiem laikiem?

  • Pulkstenis.
  • Mobilais telefons.
  • Apgērbs, piemēram, cepure vai krekls.
  • Fotoaparāts.
  • Dators.
  • Brilles.
  • Apavi.
  • Nekad nekas nav iekritis!
  • Cita manta.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto 1
4 stundas
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
9 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
8 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad 1
5 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Nav jēgas kliegt nedz “es no tā kovida nebaidos!”, ­nedz “tas ir mūsdienu mēris!”
2 stundas