Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Attēlam ir ilustratīva nozīme.
Foto-Shutterstock

Ugunsgrēks Olaines novadā iznīcina dzīvojamo māju 0

Pievieno LA.LV

Ugunsgrēks Olaines novada Medemciemā naktī uz svētdienu iznīcinājis divstāvu dzīvojamo ēku, aģentūru BNS informēja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) pārstāve Viktorija Gribuste.

7 vienkārši ieradumi, kas palīdzēs izvairīties no atpazīstamā “veca cilvēka” aromāta
Kokteilis
Visi Sipeniecei jautā, kas noticis ar viņas veselību. Beidzot radio personība atklāj patiesību
Kokteilis
5 lietas, kas Latvijā ir labākas nekā jebkur citur pasaulē – tām nav konkurentu
Lasīt citas ziņas

Izsaukums saņemts plkst.3.12. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji konstatējuši, ka ar atklātu liesmu deg ēka 450 kvadrātmetru platībā – uguns skāris abus nama stāvus, kā arī jumtu. Cietušo nav.

Gribuste norādīja, ka evakuēti arī apkārtējo māju iedzīvotāji. Dzēšanas darbus apgrūtinājis fakts, ka tuvākā ūdens ņemšanas vieta ir divu kilometru attālumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Paralēli dzēšanas darbiem ugunsdzēsējiem no uguns nācās sargāt arī blakus esošo ēku, kas no degošās mājas atrodas desmit metru attālumā.

Dzēšanas darbi vēl turpinās.

Kopumā aizvadītajā diennaktī VUGD reaģējis uz 40 izsaukumiem, no kuriem 26 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 10 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.