Latvijas pasts
Latvijas pasts
Foto: Ieva Leiniša/LETA

Uz Ziemassvētkiem Pasts ievieš ātrās kases un pagarina darbalaiku 0

Decembrī, kad pasta uzņēmumiem visā pasaulē pasta sūtījumu apjoms pieaug vairākkārt, Latvijas Pasts palielinājis to pasta nodaļu skaitu, kurās darbojas bezmaksas sūtījumu izsniegšanai paredzētas ātrās kases klientu efektīvākai apkalpošanai.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Situācija mainās pa stundām!” Saņemti divi pilnīgi pretēji ziņojumi no frontes. Kurš melo?
Kokteilis
Katram cilvēkam ir sava piemērotākā un veiksmi nesošākā krāsa, ko var noteikt pēc dzimšanas datuma. Noskaidro savējo! 13
Kokteilis
Nosaukti 8 vārdu īpašnieki, kuriem gribot vai negribot sanāk iekulties nepatikšanās
Lasīt citas ziņas

Ātrās kases darbojas 19 lielākajās un apmeklētākajās pasta nodaļās Rīgā, Kurzemē, Latgalē un Zemgalē. Savukārt piecām pasta nodaļām Rīgā, Jelgavā un Liepājā pagarināts darbalaiks.

Ātrās kases darbojas pasta nodaļās Rīgā, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Liepājā, Rēzeknē, Saldū, Talsos, Tukumā un Ventspilī, sūtījumu ātrāku izsniegšanu nodrošinot kopumā 19 pasta nodaļās. Plānots, ka ātrās kases strādās līdz gada beigām, bet nepieciešamības gadījumā to darbības termiņš un skaits tiks pagarināts.

CITI ŠOBRĪD LASA

Izmantojot ātro kasi, kurā klientu apmeklētākajās stundās katru darbdienu nav pieejami citi pakalpojumi, var saņemt ierakstītas vēstules, kā arī sīkpakas un pakas, kam nav nepieciešama muitas nodokļa un pēcmaksas iekasēšana.

Uzlabojot klientu ērtības, piecām pasta nodaļām decembrī pagarināts darbalaiks: Rīgas 10. un 11.pasta nodaļa šajā periodā strādā arī sestdienās; pasta centrs Jelgava par divām stundām ilgāk strādā sestdienās, bet Jelgavas 7.pasta nodaļa – trešdienās, savukārt Liepājas 12.pasta nodaļa klientus apkalpo par vienu stundu ilgāk gan darbdienās, gan sestdienās. Precīzs pasta nodaļu saraksts ar pagarināto darbalaiku aplūkojams te.

Analizējot aktuālo situāciju sūtījumu pieņemšanā un izsniegšanā, vajadzības gadījumā tiks izvērtēta nepieciešamība īstenot papildu izmaiņas klientu apkalpošanas uzlabošanai pasta nodaļās pirmssvētku periodā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.