Vai Igors Rajevs pats tic Ukrainas uzvarai un kad tas varētu notikt? 0

Kāds TV24 “Speciālizlaiduma” skatītājs norādījis, ka beidzamajās dienās viss par karu Ukrainā skan ļoti pesimistiski. Viņš lūdz militāro analītiķi Igoru Rajevu atbildēt godīgi, pasakot, vai viņš pats tic Ukrainas uzvarai. Un, ja jā, tad kas vispār skaitītos uzvara?

Reklāma
Reklāma
“Izlikās, ka nekas nav noticis…” Latvijas basketbola līdzjutējai prieku par spēli aizēno nepatīkams atgadījums tribīnēs
Kokteilis
Ja sieviete tevi patiesi mīl, viņa regulāri teiks šīs 4 lietas 1
Kokteilis
Viena neparasta detaļa Melānijas Trampas vēstulē Putinam raisa mežonīgas spekulācijas
Lasīt citas ziņas

“Es ticu Ukrainas nobeiguma uzvarai, ka beigu beigās tomēr viņiem izdosies atgūt savu teritoriju, ka viņi nezaudēs savu valsts teritoriju un viņi atjaunos savu valsts teritoriju,” vērtē I.Rajevs.

Viņš gan turpina: “Diemžēl es neticu, ka tas notiks tuvākajā laikā. Nav tā, ka viss ir pavisam slikti. Bet ir tā, ka iniciatīva šajā karā joprojām pieder Krievijai. Krievija vēl joprojām turpina uzbrukt, un uzbrūk vairākās frontēs.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet kā tad ar Ukrainu? “Ukrainai pagaidām nav kaujas spēju apturēt šos uzbrukumus un pāriet izšķirošā pretuzbrukumā. Mēs redzam tikai lokālos pretuzbrukumus atsevišķās vietās.”

“Bet tas nenozīmē, ka šī situācija turpināsies visu laiku un ka tā nemainīsies, teiksim, kaut kur uz rudens pusi. Situācija var mainīties, un mums ir jāsaprot, ka arī Krievijas resursi nav bezgalīgi un kādreiz viņu uzbrukums apstāsies.”

SAISTĪTIE RAKSTI