Latvijā
Novados

Valmierā Lielajā talkā iekops pilsētas industriālo “vārtu” apkaimi0

Publicitātes foto

25. aprīlī, Lielajā talkā, ar teritorijas sakopšanas darbiem Cempu ielā sākts Valmieras pilsētas simbolisko industriālo vārtu veidošanu, tāpat talkas notiks citviet pilsētā, LA.lv uzzināja pašvaldībā.

Valmieras sabiedrisko attiecību speciāliste Kristīne Melece stāsta, ka pilsētas stratēģijā un attīstības programmā plānots īpašu uzmanību pievērst pilsētas galvenajām ielām, kas ir kā ievadošie ceļi pilsētā. “Šis būs pirmais ceļš – tas ved no Brenguļiem un Smiltenes puses, kur izvietots pilsētas rūpnieciskais rajons. Te plānots izcirst krūmus, lasīt atkritumus, iekopt apstādījumus, veikt citus darbiņus,” stāsta Melece.

Talka sāksies plkst. 10 un ilgs līdz plkst. 14. Talkā piedalīsies viesi no Ekonomikas ministrijas un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras, kā arī AS “Valmieras stikla šķiedra” kolektīvs.

Līdzīgi “vārti” jau pērn iekopti no Rīgas puses, kur pilsētnieki iestādījuši ozolu aleju, stāsta Melece.

Tāpat Lielās talkas dienā Valmierā talkos Valmieras integrētā bibliotēka un airēšanas bāze “Krāces” kopā ar Krāču kakta iedzīvotājiem. Plkst. 9.30 talkas organizatori aicina pulcēties pie airēšanas bāzes uz Gaujas krasta sakopšanas talku.

Vidzemes slimnīcas kolektīvs sakops slimnīcas apkārtnes mežus, Veikala RIMI kolektīvs talkos pie šaursliežu dzelzceļa tilta, Jāņparka iedzīvotājus uz šīs pilsētas daļas sakopšanu aicina Upes ielas iedzīvotāji, iecienītās valmieriešu pastaigu vietas Putriņu mežā gar Gaujmalu sakops Jumaras ielas daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iedzīvotāji, tāpat pilsētnieki pieteikušies sakopt arī Brenguļu ielas mežmalu, stāsta Melece, piebilstot, ka vairākas skolas un uzņēmumu kolektīvi talkas jau pabeiguši.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.