“Valmiera/Ordo” pārliecinoši uzvar LBL pusfināla pirmo spēli 0

LBL čempionāta pusfināla pirmajā spēlē “Valmiera/Ordo” ar 68:55 pārspēja “Liepāja/Triobet”, sērijas turpinājums ceturtdien Liepājā.

Ēdam katru dienu! Kuros pārtikas produktos ir visvairāk plastmasas?
“Ko var iemācīt šādi ģērbušās lektores?” Dzejniece un lektore publiski šausminās un ņirgājas par pasniedzēju apģērbu 124
4 ikdienišķas un efektīvas lietas: tās palīdz tikt vaļā no liekā svara, ja tev nepatīk sportot 7

LBL regulārās sezonas uzvarētāji “Valmiera/Ordo” pusfinālu sāka ar pārliecinošu uzvaru, spēles ritējumu kontrolējot no pirmās līdz pēdējai minūtei. Tik pārliecinoši, ka iztrūka izslēgšanas spēlēm ierastā spriedze un emocijas. Liepājnieki pašlaik nav tā komanda, kas sezonas vidū turēja līdzi līderu trio. Savainojumu dēļ sezona priekšlaicīgi beigusies galvenajiem spēkiem zem groziem Zekam un Helmanim, šodien nespēlēja amerikānis Ričards.

“Valmiera/Ordo” spēli sāka tā, it kā komandai nebūtu divu nedēļu pauze bez spēlēm. Zem groza precīzs bija Blaus, no stūra tālmetienu trāpīja Laksa un šādā tempā turpinājās pirmās sešas minūtes – 16:4.
Otrajā ceturtdaļā liepājnieki pietuvojās līdz 24:21, puslaika beigās lkīdz 34:30. Valmierai bija droša atbilde uz katru kurzemnieku mēģinājumu pagriezt spēli savādāk. Trešās ceturtdaļas beigās pēc brāļu Ginta un Jāņa Antropa diviem tālmetieniem “Liepāja/Triobet” pēdējo reizi atjaunoja intrigu (49:44), taču ne vairāk.

“Nebija viegli, bija satraukums, nebijām spēlējuši divas nedēļas. Daudzas lietas nesanāca, jāsacenšas ieiet atpakaļ spēļu ritmā. Liepāja labi turējās pretī, pret viņu presingu bija grūti iesākt uzbrukumu. Ir lietas, kur pielikt – aizsardzība, cīņa pie sava groza, maz bija ātrie uzbrukumi,” spēli komentēja Mārtiņš Laksa. Valmieras komandai bija pārsvars visos galvenajos statistikas rādītājos.

Ceturtdien abas komandas tiksies Liepājā. Lai gan sērija ritēs līdz vienas komandas trīs uzvarām, kurzemniekiem tā ir kā “būt vai nebūt” spēle.
Otra pusfināla pirmajā spēlē trešdien BK “Ventspils” uzņems Latvijas čempionus “VEF Rīga”.

LBL ČEMPIONĀTS
Pusfināls
“Valmiera/Ordo” – “Liepāja/Triobet” 68:55
(19:13, 34:30, 51:46). Rozītis 16, Armands Šķēle, Laksa pa 11; Hikss, J. Antrops pa 11, Aizpurs 10. Sērijā 1-0.