Foto: AP/Scanpix/LETA

Valmieru šogad rotās 12 metrus gara Ziemassvētku egle 0

Valmieras galvenā Ziemassvētku egle šogad būs 12 metrus gara, un tā uz pilsētu atvesta no Pārgaujas novada, informēja Valmieras Kultūras centra sabiedrisko attiecību vadītāja Līga Tarbuna.

Reklāma
Reklāma
Atkal kādam kas nepatīk? Mūsu pludmales volejbolistes tikušas pie zelta, bet kādam ir iebildumi pret viņu apģērbu…
Pēc sadursmes bērns vēl bija dzīvs, taču garām braucoša automašīna viņu nāvējoši notrieca – Latgalē notikusi smaga avārija
“Šoreiz cieta mana mamma, bet rīt varbūt jau kāds cits.” Sieviete brīdina par nepatīkamu incidentu saistībā ar veikalu “Maxima”
Lasīt citas ziņas

Svinīga lielās Ziemassvētku egles iedegšana Valmieras centrā notiks 7.decembrī plkst.17.30.

Pasākumā ar muzikāliem sveicieniem viesosies jautrie Burunduki no radošās aģentūras “Pasaku nams”. Būs dziesmas, dejas un rotaļas.

CITI ŠOBRĪD LASA

Gaidot Ziemassvētku egles iedegšanas brīdi, pasākuma laikā varēs iegādāties piparkūkas, augļu sukādes un konditorejas izstrādājumus, kā arī siltu tēju.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.