Attēlā Guntars Catlaks.
Attēlā Guntars Catlaks.
Foto: LETA

Valsts izglītības satura centra vadību uztic Guntaram Catlakam 9

Vairāk nekā pusgadu pēc līdzšinējā Valsts izglītības satura centra (VISC) vadītāja Gunta Vasiļevska aiziešanas no amata par jauno VISC vadītāju iecelts “Education International” pārstāvis Guntars Catlaks, apstiprināja izglītības un zinātnes ministre Mārīte Seile.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
Kokteilis
Lielā Mēness ilūzija – nepalaidiet garām zemeņu pilnmēnesi 22. jūnijā, tas būs īpašs
Lasīt citas ziņas

Ministre skaidroja, ka pagaidām darba līgums ar Catlaku vēl nav noslēgts, taču vakar Seile esot parakstījusi attiecīgu rīkojumu, kā arī komandējuma laikā Briselē tikusies ar Catlaku, lai “vēlreiz pārliecinātos, vai nekas nav mainījies”.

Catlaks VISC vadītāja amata pienākumus sāks pildīt no 5.maija.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Guntars Catlaks ir ārkārtēji pieredzējis Eiropā, viņš bijis arī skolotājs, Latvijā strādājot par vēstures skolotāju,” stāstīja Seile, piebilstot, ka viņš ilgu laiku strādājis arī Sorosa fonda izglītības programmā.

Seile norādīja, ka, arī strādājot Briselē, Catlakam bijusi cieša saikne ar norisēm Latvijā. “Es redzu Catlaka kunga personā ļoti labu kombināciju, kurā apvienotas gan labas teorētiskās zināšanas un starptautiska pieredze, gan arī praktiska pieredze Latvijā, tostarp skolā,” jauno VISC vadītāju raksturoja ministre.

Kā ziņots, VISC vadītāja amatam bija pieteikušies astoņi cilvēki.

Jau ziņots, ka iepriekšējā VISC vadītāja meklēšana beidzās bez rezultāta. Ievērojot amata pretendentu angļu valodas zināšanu pārbaudes rezultātus, pēc konkursa otrās kārtas tika nolemts izbeigt amata konkursu bez rezultāta un izsludināt atkārtotu konkursu uz amatu, jo pretendentu angļu valodas prasmes neatbilda konkursa prasībās noteiktajam B2 līmenim.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.