Foto: LETA

Valsts kontrole apšauba plānošanas reģionu lietderību 2

Pievieno LA.LV

Latvijas plānošanas reģionu pašreizējās darbības lietderība ir apšaubāma. To secinājusi Valsts kontrole (VK), revīzijā izvērtējot plānošanas reģionu pamatuzdevumu izpildi, liecina VK informācija.

Kokteilis
Ar šo zodiaka zīmju pārstāvjiem labāk nestrīdēties: viņi vienmēr atradīs veidu, kā pamatīgi atriebties
“Man pat neomulīgi palika!” Sēņotāja mežā uziet ļoti biedējošu vietu 5
Veselam
Ārsti nosauc četrus augļus ar kuru ēšanu pēc 45 gadu vecuma nevajadzētu pārlieku aizrauties
Lasīt citas ziņas

VK secinājusi: lai arī ik gadu no valsts budžeta plānošanas reģioniem novirza ievērojamus līdzekļus – gandrīz 13 miljonus latu (18 miljoni eiro), izvirzītie darbības mērķi netiek sasniegti.

VK norāda, ka šādu situāciju izraisa ne tikai kļūdas pašu plānošanas reģionu darbā, bet arī likumdošanas nepilnības, finansējuma nepietiekamība un nepietiekams pārraugošo ministriju atbalsts un uzraudzība. Diskusija par plānošanas reģionu lietderību ilgst jau gadiem, tāpēc pienācis laiks pieņemt skaidru lēmumu, uzskata VK.

CITI ŠOBRĪD LASA

VK ieskatā revīzijas secinājumi ir būtiski, un jautājums ir aktuāls un sabiedrībai svarīgs. Tāpēc VK  5.februārī rīkos preses konferenci, kurā piedalīsies valsts kontroliere Elita Krūmiņa un Ceturtā revīzijas departamenta direktore, VK padomes locekle Marita Salgrāve.

LA.LV Google ziņās Pievienot
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.