Foto: Ivars Soikāns/LETA

Vasara tiešām ir beigusies: kaimiņos šorīt reģistrēta pirmā salna 0

Rudens nenovēršami tuvojas, un ceturtdienas rīts laikapstākļi to skaidri parādīja. Meteorologs Gītis Valaika, grupas “Laikapstākļi un klimats Lietuvā” speciālists, ziņoja, ka uz zemes ir reģistrētas pirmās šīs sezonas salnas, raksta Lrytas.lt.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Lūdzu, lūdzu, kaut es būtu viens no viņiem: cilvēki, kas dzimuši šajos trijos datumos, tiek uzskatīti par visgudrākajiem pasaulē
Letāla avārija pie Strenčiem: pa šosejas malu izsvaidītas darba mantas – ķivere, slota, lāpsta un mērinstrumenti
Rezultāti ir pārsteidzoši: vācu eksperti nosaukuši auto, kuri nav varējuši izturēt 100 000 kilometru nobraukuma testu
Lasīt citas ziņas

“Ceturtdienas agrā rīta stundā bija vēss. Nedaudz negaidīti gar zemi (bet ne gaisā) bija izveidojušās pirmās salnas. Tiesa gan, tikai atsevišķos valsts apgabalos un tikai ļoti īsu laiku. Zīme, ka rudens nav aiz kalniem,” viņš paziņoja.

Kauņas rajona iedzīvotāji dalījās ar attēliem, kuros termometri rādīja tikai 3 grādus pēc Celsija, savukārt Šilales rajonā automašīnas termometrs arī rādīja tikai 3,5 grādus.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr sinoptiķi mierina, ka gaidāmās naktis būs siltākas, bet dienas – mazāk patīkamas.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.