Ekonomika
Bizness

Vecrīgā būs “Maxima Express” veikals ar kafejnīcas zonu0

Publicitātes foto

Izvēršot mūsdienu steidzīgajam dzīves ritmam īpaši pielāgoto mazā formāta veikalu segmentu, “Maxima Latvija” jūlija vidū plāno atklāt vēl divus jaunus veikalus.

Vecrīgā, Audēju ielā 15, durvis vērs pirmais “Maxima Express” veikals Vecrīgā, savukārt Iļģuciemā, Dagmāras ielā 11, tiks atvērts “Maxima X” veikals, paplašinot piemājas veikalu tīklu.

“Maxima Latvija” valdes locekle Kristīne Āboltiņa norāda, ka veikalu formātu un vietas izvēli uzņēmums pielāgo klientu vajadzībām, tāpēc, ņemot vērā Vecrīgas specifiku ar lielu tūrisma plūsmu, kā arī biroja darbiniekiem, kuriem svarīgi baudīt gardu maltīti par saprātīgu cenu un iegādāties visu ikdienai nepieciešamo, “Maxima” izlēmusi atvērt “Maxima Express” formāta veikalu ar paplašinātu kafejnīcas zonu.

“Turpretim Iļģuciemā, kur dzīvo daudz jaunās ģimenes, “Maxima X” piemājas formāta veikals ļaus noslogotajā ikdienā ietaupīt laiku, pirkumus veicot ātri un ērti vien dažu soļu attālumā no darba vietas vai mājām.”

Pēc K. Āboltiņas sacītā, veikalā būs pieejams pārdomāts preču klāsts, lai nodrošinātu pircējiem iespēju iegādāties ikdienai nepieciešamās preces, tostarp daudzveidīgu gatavo maltīšu piedāvājumu, karstos dzērienus, kā arī svaigus dārzeņus un augļus.

Jauno veikalu tirdzniecības zāles un palīgtelpas tiek veidotas tā, lai tās būtu ērtas ne tikai klientiem, bet arī darbiniekiem, iekārtojot funkcionālas noliktavas un atpūtas telpas.

Turklāt veikalos tiks ieviesti arī virkne videi draudzīgu risinājumu, piemēram, energoefektīvs apgaismojums un dzesēšanas iekārtas.

Arī gatavo maltīšu sortimentā tiks ieviesti jaunumi, kas citos līdzvērtīga izmēra veikalos nav bijuši pieejami.

Saistītie raksti

“Maxima” veikalu atklāšana ir daļa no mazumtirdzniecības tīkla “Maxima Latvija” investīciju programmas, kuras laikā uzņēmums būtiski paplašinās veikalu tīklu, atverot vairākus jaunus lielformāta veikalus, virkni mazā formāta veikalu, kā arī pilnībā rekonstruējot 10 esošos veikalus, daļu no tiem būtiski paplašinot.

Jau ziņots, ka veicinot ērtu un pieejamu iepirkšanos, “Maxima Latvija” veikalu tīkla izvēršanā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā 2019.gadā plāno veikt investīcijas vairāk nekā 34 miljonu eiro apmērā.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
1 stunda
IB
Ilona Brūvere
Kultūra
Leimaņu dzimtas sāga trijās paaudzēs. Stāsta Jānis Streičs
2 stundas
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
21 minūtes
LE
LETA
Latvijā
Naktī notikusi traģēdija Aizputes novadā: vīrietis nokritis no motocikla un gājis bojā notikuma vietā
1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 52 minūtes