“VEF Rīga” piedzīvoja pirmo zaudējumu apvienotajā Latvijas-Igaunijas līgā.

“Vefiņam” pirmais zaudējums Latvijas-Igaunijas līgā 0

“VEF Rīga” basketbolisti sestdien Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas čempionātā piedzīvoja pirmo zaudējumu sezonā, mājās atzīstot Aigara Šķēles pārstāvētās un Roberta Štelmahera trenētās “Kalev/Cramo” pārākumu.

Aivars Lembergs sašutis par kārtējo slogu uz Latvijas patērētāju kakla: “Tā mēs iegriezām Krievijai – pērkam dārgākus dārzeņus no Krievijas”
Numeroloģijas tests: aprēķini savu laimīgo skaitli un uzzini, ko tas par tevi atklāj 10

Rīdzinieki sīvā spēlē cieta neveiksmi ar 69:70 (13:19, 19:21, 22:20, 15:10).

“Vefiņa” rindās Havjērs Temss guva 20 punktus, bet pa 15 punktiem sameta Roberts Freimanis un Lesters Medfords, bet Artūrs Kurucs pievienoja desmit punktus.

Rezultatīvākais “Kalev/Cramo” rindās ar 20 punktiem un septiņām rezultatīvām piespēlēm bija Kails Vinaless, bet Šķēle guva desmit punktus.

Lielāko spēles daļu vadībā bija Tallinas kluba spēlētāji, taču noslēdzošajā ceturtdaļā “VEF Rīga” pēc diviem precīziem Temsa trīspunktniekiem panāca 62:60 savā labā. Pirmspēdējā minūtē rezultāts bija neizšķirts 68:68, bet uzvaru viesiem ar tālu divpunktu metienu izrāva Vinaless. Beigās gan Medfords varēja nodrošināt rīdziniekiem vismaz papildlaiku, taču viņš no trim soda metieniem trāpīja tikai vienu.

“VEF Rīga” šosezon svinējusi uzvaru 16 no 17 spēlēm, taču saglabā līderpozīcijas turnīrā, kamēr “Kalev/Cramo” ar 14 panākumiem 16 cīņās ir trešā.

Tikmēr “Jūrmala/Betsafe” viesos cīņā par piekto vietu ar 80:91 (19:17, 19:23, 21:27, 21:24) piekāpās Viktora Iļijina pārstāvētajai Raplas “Avis Utilitas”.

Rezultatīvākais jūrmalniekiem ar 25 gūtajiem punktiem bija Uģis Pinete, 17 punkti bija Edgaram Jeromanovam, kurš izcīnīja arī sešas atlēkušās bumbas un izdarīja sešas rezultatīvas piespēles, bet pa desmit punktiem iemeta Deniss Vikentjevs un Džordans Grānts.

Iļjins mājinieku rindās 15 minūtēs un 50 sekundēs guva 12 punktus.