Horoskopi un mistika
Horoskopi

Veiksmīga diena ceļojumiem! Horoskopi 10.jūlijam0

Foto: Alexandr Belous/Shutterstock

Auns

Šodien tava privātā dzīve būs otrajā plānā, daudz svarīgāki būs darba jautājumi. Pacenties apkārtējiem pierādīt, ka vajadzības gadījumā tev piemīt arī pacietība. Tici, to novērtēs!

Vērsis

Šodien iespējami brīnišķīgi notikumi tavā privātajā dzīvē. Daudziem gribēsies aizmirst par savām darba lietām un doties atpūtā kaut kur ārpus pilsētas. Ja vien tev ir tāda iespēja – sarīko sev mazu atvaļinājumu.

Dvīņi

Diena simbolizē šaubas un sarežģītu izvēli. Daudziem Dvīņiem būs šodien grūti pieņemt atšķirīgu viedokli. Ja tu jūti, ka nu pavisam jau vairs nespēj uzklausīt svešu viedokli, paņem no visa pauzi un atpūties.

Vēzis

Šodien daudziem Vēžiem gadīsies kāds romantisks piedzīvojums vai pat jauna aizraušanās. Bet, ja priekšniecība vai kāds cits tev piedāvā doties braucienā (kaut arī saistītā ar darbu), nedomā ne brīdi, noteikti piekrīti!

Lauva

Enerģiskās Lauvas šodien var doties tālu, tālu prom no mājām. Šis ceļojums palīdzēs salikt pa plauktiņiem daudzus jautājumus un atrisinās dažādas ieilgušas problēmas.

Jaunava

Tava enerģija šodien tiks veltīta plāniem, plānošanai, iedvesmai. Lai arī tu neesi no tiem cilvēkiem, kas radis ieklausīties citu viedokļos, šodien būtu vērts to darīt.

Svari

Iespējams, ka šodien tu pratīsi sevi parādīt no labākās puses un zvaigznes tev šajā iecerē arī palīdzēs. Īpaši tas būs noderīgi darba jautājumos.

Skorpions

Šodien tu vari justies apātisks, nervozs, noguris. Noteikti neaizraujies ar diētām! Tas tavu pašsajūtu šodien ļoti pasliktinās.

Strēlnieks

Daudziem Strēlniekiem šodien gaidāmi sarežģījumi ar oficiālām instancēm, bet lielākoties tas būs kādu “vecu parādu” dēļ. Un lai gan, galu galā, viss atrisināsies, pacietību tev tas prasīs.

Mežāzis

Tavas finanses būs stabilas un maks – drošībā. Daži pat šodien pamanīsies nopelnīt pieklājīgu naudiņu. Neatsakies no darījuma braucieniem, jo tie būs veiksmīgi.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Iespējams, ka tava privātā dzīve ir palikusi mazliet “aizmirsta”, jo tu pārāk daudz plāno un domā par savu darbu. Atceries, ka ilgstoši tā turpinot tavam partnerim iestāsies emocionālais bads.

Zivis

Diena ir labvēlīga tām Zivīm, kas nodarbojas ar biznesu. Veiksmīgi būs kontakti un sadarbība ar ārvalstu partneriem un uzņēmumiem.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pievērs uzmanību zīmēm, kuras redzi sev apkārt! Horoskopi 19.janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Nedēļa, kurā būs daudz jaunas idejas, notikumi un iespaidi! Horoskopi no 20. līdz 26. janvārim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pat skeptiķiem šī diena liks ieklausīties intuīcijā! Horoskopi 18.janvārim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

JL
Juris Lorencs
Pasaulē
“Esmu palicis dzīvs un varu liecināt par notikušo.” Saruna ar Ukrainas patriotiem
Intervija 6 stundas
LA
LA.LV
Sports
Deva goda vārdu, bet uzmeta – Elbakjans paver LBS prezidenta vēlēšanu aizkulises 2
8 stundas
AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Viens meta ar alus pudeli, otrs – aizstāvējās un iedūra kaklā nazi…
8 stundas
LA
LA.LV
Sports
FOTO, VIDEO: “Dinamo” pārtrauc sausuma periodu, taču turpina zaudēt
6 stundas
LE
LETA
Pasaulē
Irānā par Trampa nogalināšanu piedāvā 3 miljonus dolāru
6 stundas