VIDEO. Ainars Mielavs sagatavojis vēstījumu kultūras ministrei: “Mūsu rīcībā ir nonākusi neoficiāla informācija par anonīmu sūdzību par Uldi Marhilēviču” 57

Jautrību sociālajos tīklos izpelnījies kāds asprātīgs Ainara Mielava video, kas tapis kopā ar Uldi Marhilēviču. Abi kungi, šķiet, filmējušies pie letes kādā veikalā vai tirgus stendā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Šajos 5 datumos dzimušas īstas kompānijas dvēseles, viņi burtiski izstaro gaismu visur, kur iet
Putins brīdina NATO dalībvalstis Eiropā nespēlēties ar uguni 58
Kokteilis
FOTO. “Neizsakāmi lepojamies!” Madaras Raabes un Kiviča meita godam pārstāvējusi Latviju starptautiskā līmenī
Lasīt citas ziņas

Ainars Mielavs pilnīgi nopietnā tonī video saka: “Sveicināti! Mūsu rīcībā ir nonākusi neoficiāla informācija, ka Kultūras ministrija ir saņēmusi anonīmu sūdzību par pazīstamo komponistu Uldi Marhilēviču. Proti, pagājušā gadsimta 80. gadu sākumā viņš ir izteicis nepiedienīgu piedāvājumu kādam Ainaram Mielavam – cilvēkam, kuram nav nekādas muzikālās izglītības, cilvēkam, kurš nepazīst nošu rakstu. Sakiet, Uldi, vai tā ir taisnība?”

Uz to komponists atbild vienā vārdā: “Jā!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Īsā video beigās Ainars Mielavs norāda, ka tas sagatavots speciāli Agnesei Loginai (kultūras ministrei).

Jautrību palielina fakts, ka intervija tiek veikta, mikrofona vietā izmantojot banānu, bet komentētāji jokojot pasmejas, ka banānam būtu nepieciešams noregulēt skaņu, jo tā ir briesmīga.

Daudzi priecājas par abu kungu humora izjūtu: “Labs. …noskatījos un atcerējos “Zaķusalas ritmi”… to laiku humora noskaņa!”

“Orğināli 👍- Marhils un Ainars no 80-jiem, ar veltījumu mūsdienu Agnesei. P.s. atskaņojiet kāds viņai “esi man tā, es jūtu cik ļoti to vajag tev…”, lai izglītojas 😂”

“Man to vajadzēja!😂”

“Labs! Vajag turpināt atmaskojošus sižetus :)”

“Marhilēvičam jāatkāpjas… no klavierēm!!!”

Ainars Mielavs ir izsludinājis savu jubilejas koncertu Arēnā “Rīga” – AINARS MIELAVS 65, JAUNS MĒNESS, SCHOLA CANTORUM RIGA. Tas notiks 2025. gada 25. oktobrī. Līdzās mūziķiem, ar kuriem dziedātājs ir sadarbojies dažādos radošajos posmos, priekšnesumu pastāvīgi kuplinās senās mūzikas vīru vokālā grupa SCHOLA CANTORUM RIGA. Svinēšana iecerēta kā koncerts – tautas sadziedāšanās, projicējot visu dziesmu vārdus uz lielajiem ekrāniem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.