"X Faktora" uzvarētāja Elīna Gluzunova

“Jūtos sabradāta, pazemota, izmantota” – Elīna Gluzunova dalījusies ar emocionālu atklāsmi 84

Dziedātāja Elīna Gluzunova, kura pirms ne pārāk ilga laika paziņoja, ka atjaunojusi attiecības ar savu bērnu tēvu Artjomu, sociālajos tīklos dalījusies ar emocionālu ierakstu, pēc kura noprotams, ka attiecībās atkārtoti piedzīvojusi vilšanos. Komentāros viņai tiek pausts liels atbalsts. Sekotāji norāda, ka īstam vīrietim stipra sieviete nav vajadzīga.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai tiešām tikai sakritība? Cilvēku uzmanības centrā nonācis kārtējais “Simpsonu” pareģojums 13
“Man par to, ka es daru savu darbu, neviens “tējas” naudu nemaksā!” Izvēršas asa diskusija par dzeramnaudas atstāšanu restorānos 79
Krimināls
Kalnciemā atrastās cilvēka mirstīgās atliekas, iespējams, atbilst Annas Jansones aprakstam 30
Lasīt citas ziņas

Viņa vietnē “Instagram” raksta: “Foto ataino to, kā mani redz citi cilvēki, video – manas iekšējās sajūtas. Pirms nedēļas notika tas, par ko intuitīvi biju pārliecināta – reiz tas notiks, bet..kad notika, uzreiz nebiju tam gatava. Nesāp. Ir rūgtums pamatīgs. Jūtos sabradāta, pazemota, izmantota. Bez jebkāda drošības spilvena, drīzāk, ar kaudzi problēmu un nedrošības nastu, kas tuvākajā dzīves posmā būs jānes uz saviem pleciem vienai. Un jā, uzticība pēc šī visa – tuvu nullei.

Bet pasakiet..vai ir kaut kas ko es nespēju? Kaut kas, ko neesmu varējusi paveikt? Man drīzāk būtu jāiemācās pretējo – būt trauslai, vājai un apzināties, ka ne viss ir manos spēkos, no manis atkarīgs. Tas būtu vērtīgi.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Savos “Instagram” stāstos atklāj, ka pavisam noteikti viņā pašlaik nav dzīvesprieka un viņa jūt, ka būs jāatsāk iet pie terapeita. “Kad tu esi izmests no laivas, vienīgais, ko tu vari darīt, ir saglabāt mieru, lai nenoslīktu. Jo, kā mēs zinām, panika visu vēl vairāk pasliktina,” Elīna dalās atklāsmēs.

Viņa pauž cerību, ka iziešana ārā ar draudzenēm palīdzēs mazliet aizmirst visu. Tāpat viņai ļoti palīdzot darbs, kurā iespējams aizgaiņāt domas.

Lai kāda nebūtu problēma, alkohols nav risinājums, viņa dalās pārdomās ar citiem uzsverot, ka šajās divās nedēļās patērējusi diezgan daudz grādīgo dzērienu, bet tas nepalīdz un to nevajag darīt, lai arī kāda būtu situācija. “Tajā bedrē nekāpiet, jo tur nav nekā laba!” Elīna uzsver.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.