Uzņēmēja un inluencere Elīna Didrihsone

VIDEO. Apģērbu veikala īpašniece un influencere Elīna Didrihsone atklāj, kādu summu mēnesī nopelna 86

Apģērbu veikala “Butterfly” īpašniece un influencere Elīna Didrihsone, kas pavisam nesen kļuva par māmiņu savam pirmajam bērniņam, raidījumā “Iečeko slavenību” sarunā ar aktieri Andri Buli atklāj, cik viņai mēnesī jānopelna, lai justos labi.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 90
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

Uz Andra jautājumu, cik ir jānopelna, lai varētu teikt, ka pietiek, Elīna atbild: “Vairāk nekā iepriekšējā mēnesī. Mēs pelnām ļoti labi. Bet nauda nekad nav bijis mans motivators strādāt. Nauda ir lieta, kas parāda, cik daudz labi vai slikti tu esi izdarījis. Nauda ir tas, kas parāda tavu rezultātu.”

Tomēr Bulis vēlējās noskaidrot – cik tad ir tā summa, kas Didrihsonu pārim ļauj justies labi: “Silts vai auksts? Pieci tūkstoši mēnesī?”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tas nav labi, tas ir bijis sūdīgs mēnesis,” – atbild Elīna.

“Desmit tūkstoši?” – Andris neatstājas. Elīna atbild, ka tā esot tāda “normāla, taču ne pārāk laba summa”.

“Piecpadsmit?” – Bulis pārjautā.

“Nu, mēs pelnām ļoti labi. Mums ar Nauri ir viena krājkasīte. Viņš nevar iztikt bez manis, bet es nevaru – bez viņa,” – skaidro Didrihsone. Andris Bulis turpina minēt un jautā, vai mēneša summa tiešām sasniedz 50 tūkstošus? Vai 40 tūkstošus? Elīna atbild, ka tik daudz tomēr vēl nepelnot un nevēloties atklāt precīzu summu, jo cilvēki tad mēdzot vērtēt citus pēc maciņa.

Elīnas atbildi skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.