Artuss Kaimiņš

VIDEO. Artuss Kaimiņš savā raidījumā pamatīgi nokaitina LTV leģendu Andreju Volmāru, kurš pamet sarunu pusratā 100

LTV raidījuma “Daudz laimes, jubilār!” vadītājs un kultūras žurnālists Andrejs Volmārs viesojies bijušā politiķa Artusa Kaimiņa raidījumā “Suņu būda V2.0”. Viņi saruna izvērtās īsāka, nekā iecerēts, daudzas tēmas palika neapspriestas, jo viņš pagriezās un aizgāja.

Reklāma
Reklāma
RAKSTA REDAKTORS
“Daži jūtas kā no ķēdes norāvušies, citi otru reizi uz tā paša grābekļa neuzkāps. Es… nekad nevēlos tur atgriezties” – Līnas stāsts par tikšanu prom no krīzes centra 14
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Lasīt citas ziņas

Sākumā Artuss Kaimiņš centās noskaidrot Andreja viedokli par “Me Too”. Andrejs atteica, ka tas viņu neinteresē un “katrs gadījums ir konkrēts, individuāls. Runāt kaut ko vispār es negribu, mani tas neinteresē”. Tāpat viņš norādīja, ka viņu neinteresē Tieslietu ministrijas ideja, kas tiek virzīta Saeimā, kriminalizēt seksuālo uzmākšanos. “Mani daudz vairāk interesē citas iespējamās kriminālatbildības, piemēram, par to, kā tiek noniecināta Latvijas valsts, kā tiek apgānīti Latvijas valsts simboli. Tas mani interesē. Mani neinteresē tas, tas ir sīkums, par ko tu man tagad prasi, par ko uztraucas ļoti daudz cilvēki,” viņš atteica.

Runājot par krievu valodu sabiedriskajos medijos, LTV leģenda atbildēja ar jautājumu un piebildi: “Kāpēc jābūt Latvijas valstī sabiedriskajos medijos krievu valodai? Es nedrīkstu pēc Ētikas kodeksa kritizēt un vērtēt, es nedrīkstu. Es tev atkārtoju, es esmu parakstījies. Mēs tūlīt pārtraucam šo sarunu.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Raidījuma laikā izskanēja vēl pāris jautājumi, uz kuriem A.Volmārs neatbildēja tieši. To pamanīja arī Artuss Kaimiņš un norādīja uz to savam viesim, kurš atteica:

“Zini ko, tad beidzam. Viss, paldies, beidzam!”

“Tu ar mani nesarunājies, tu man uzspiedi savu viedokli,” Volmārs norādīja.

Raidījuma vadītājs noslēgumā apkopoja tēmas, par ko viņi nevarēja runāt: “Par “Me Too” nevarēja, par sabiedrisko mediju nevarēja, par ko vēl nevarēja? Ne par ko nevarēja. […] Katrā ziņā tas nemaina to, ka Andrejs ir leģenda. Par Stūra māju mēs mazliet varējām ieskicēt, bet arī nevarēja. Ko nu te vairs?”

Pilns raidījums skatāms šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.