VIDEO. Atbild politiķi: vai un kāpēc ir jāatbalsta hipotekārā kredīta ņēmēji? 59

Saeima ceturtdien, 12. oktobrī, 1. lasījumā atbalstīja Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas rosināto 50% atlaides piemērošanu hipotekāro kredītu procentu likmēm uz vienu gadu. TV24 aptaujāja Saeimas ēkā sastaptos politiķus un uzdeva jautājumu – vai un kāpēc ir jāatbalsta hipotekārā kredīta ņēmēji?

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

“Absolūti! Tur nav šaubu, vienkārši veids – kādā. Lai nav, teiksim, placebo efekts, ka saņemam atbalstu, bet tas tāpat ir no nodokļu maksātāju kabatiņas,” saka Rihards Kols (NA).

“Neapšaubāmi ir jāatbalsta sabiedrība, jo šobrīd mēs esam burtiski kā vergi priekš bankām. Bankas jau šobrīd sāk draudēt ar tiesvedību un tas valstij izmaksās vairāk nekā simtiem miljonu un tā tālāk. Manā skatījumā tas ir nepieņemami. Bankām ir hiperpeļņa un tā nav godīgi, ka tas šobrīd notiek ar mūsu tautu,” uzskata Edmunds Zivtiņš (LPV).

CITI ŠOBRĪD LASA

“Protams, valstij ir jāpalīdz, bet veids, kā palīdzēt, par to pagaidām ir jādiskutē,” norāda Igors Rajevs.

Ko par rosinājumu piemērot 50% atlaidi hipotekāro kredītu procentu likmēm uz vienu gadu domā citi politiķi, noskaties video!

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.