Rūdolfs Balcers gūst ceturtos vārtus NHL karjerā.

Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers svētdien NHL spēlē guva vārtus vairākumā, palīdzot Otavas “Senators” viesos ar 3:2 pārspēt Floridas “Panthers”.

Ēdieni, no kuriem labāk izvairīties pirms publiskiem pasākumiem… Tie pastiprināti veido gāzes vēderā
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 31
Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 85

Balcers mača 38. minūtē bija precīzs no vārtu priekšas, izvirzot komandu vadībā ar 3:2. Mača turpinājumā rezultāts vairs nemainījās, tādējādi latvietis tika pie uzvaras vārtiem un tika atzīts par spēles spožāko zvaigzni.

Viņš kopā laukumā pavadīja 18 minūtes, no tām gandrīz trīs – skaitliskajā vairākumā, divreiz meta pa vārtiem, izdarīja vienu spēka paņēmienu, bet lietderības koeficients bija negatīvs -1. 21 spēlē NHL liepājnieks guvis četrus vārtus un izdarījis trīs rezultatīvas piespēles.

“Senators” pārtrauca septiņu zaudējumu sēriju un ir vājākā komanda līgā, bet “Panthers” Austrumu konferencē atrodas 12. vietā.