VIDEO. “Beigās tika atslēgts mikrofons…” Andris Kivičs uzskrien ālēties uz skatuves “Dzelzs vilks” koncerta laikā un nav dabūjams prom 76

Pagājušās nedēļas nogalē Kuldīgā notika pasākums “Grandiozā nakts Kuldīgā 2023”. Uz Kuldīgas estrādes skatuves kāpa arī leģendārā pašmāju grupa “Dzelzs vilks”, tiesa, ar “piedevu” – nelūgts uz skatuves blakus solistam Jurim Kaukulim uzradās mūziķis un TV šovu dalībnieks Andris Kivičs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Socvietnē “Twitter” kontā “Karalienes dzīves gudrības” publicēti vairāki video fragmenti, kuros redzams, kā uz skatuves lēkā un ālējas Andris Kivičs, kamēr grupa “Dzelzs vilks” cenšas sniegt skatītājiem koncertu.

“Kuldīgā grandiozā nakts tiešām sanākusi grandioza – grupas Dzelzs vilks uzstāšanās laikā neaicināts uz skatuves uzlīda Andris Kivičs. Beigās tika atslēgts mikrofons, lai klaunu dabūtu nost no skatuves. Šķiet, ka Kivičam cieņa pret citu mūziķu priekšnesumiem ir pilnīgi sveša,” – rakstīts pie “Twitter” publicētā ieraksta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī pats notikuma varonis Andris Kivičs soctīklos publicējis vairākus video un fotogrāfijas no nedēļas nogales.

Savukārt bijusī Iekšlietu ministre Linda Mūrniece socvietnē “Facebook” par šo notikumu raksta: “Pirms dažiem gadiem Kivičs publiski ieteica man skatīties spogulī un meklēt vidukli. Vēl viņš sadrukāja T kreklus ar uzrakstu, kas veltīts man “it kā tu, vecā m… ko zinātu”… Vidukli manos gados var atļauties atrast tur, kur uzskatu, ka tam jābūt un es – vecā m – tiešām zinu daudz ko. Īpaši jau, ka šādi izrīkoties ir nožēlojami.
P.S. Zinu arī, ka ļauni priecāties nav labi”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.