Jānis Skutelis.
Jānis Skutelis.
Foto: Karīna Miezāja

VIDEO. “Bērniem bērni – tas ir ārprāts!”: šovmenis Jānis Skutelis atzīstas, ka par tēvu kļuvis 17 gadu vecumā 0

Pēdējā laikā diezgan daudzi sabiedrībā pazīstami kungi ir atklāti dalījušies savā pieredzē, kā tas ir – kļūt par tēti samērā agrā vecumā. Viņu vidū arī humorists, aktieris un pasākumu vadītājs Jānis Skutelis, kurš pirmo reizi par tēvu kļuva 17 gadu vecumā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 4
Krievijas Federācijā beidzas padomju tehnikas krājumi. Putinam ir kāds neticams plāns 93
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
Lasīt citas ziņas

Pēc gada ģimenei pievienojās nākamā atvase, bet pēc ne tik ilga laiciņa arī trešais bērns. “Es arī nekad neesmu mēģinājis nevienam iestāstīt, ka tāds bija plāns – būt tik jauniem vecākiem. Vienkārši – tā gadās” sarunu šovā “Pasaki to skaļi” saka Skutelis.

CITI ŠOBRĪD LASA

Vai toreiz nākamajam populārajam komiķim nebija žēl zaudēt “trako jaunību”? Izrādās, ka “tā trakā jaunība mums turpinājās, mēs vairākas reizes šķīrāmies un atkal sagājām kopā, un galu galā izšķīrāmies pavisam arī tāpēc, ka es nespēju vien no tām trakajām izdarībām atvadīties,” – attiecību nianses atklāj Jānis.

Protams, bērniem šādā vidē, kur jaunie vecāki paši vēl nav atraduši sevi un atrisinājuši būtiskus attiecību jautājumus, izaugt nepavisam nav viegli. Skutelis šodien saviem trīs bērniem ir bezgalīgi pateicīgs vienkārši par to, ka viņi to visu ir izturējuši.

Citiem topošajiem vecākiem viņš iesaka rīkoties citādāk – ievest bērnu savā dzīves vidē tikai tad, kad ir pārliecība – tā mazajam cilvēkam ir izveidota pietiekami laba, droša un mierīga.

“Bērniem bērni – tas ir ārprāts. Tu pats esi aizņemts ar sevi daudz vairāk kā ar bērniem.” Interesanti, ka arī paša Skuteļa attiecības ar tēvu nav bijušās tās labākās.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI