Foto: ekrānuzņēmums, LETA

VIDEO. Bokseris Mairis Briedis ar savu viedokli par Uzvaras pieminekli pamatīgi nokaitina latviešus 0

Vietnē “Twitter” kāds lietotājs pārpublicējis video, kurā redzams latviešu bokseris Mairis Briedis, kurš skaidro iemeslus, kāpēc šobrīd nevajadzētu nojaukt Uzvaras pieminekli Pārdaugavā. “Mairis Briedis 4. maijā nevis apsveic Latviju svētkos, bet TikTok skaidro 3 iemeslus kāpēc nevajadzētu nojaukt “okupantu pieminekli”…” – rakstīts pie publikācijas.

Reklāma
Reklāma
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
“Gustavo ir bīstams narciss, bet Rutulis un Patrisha tērētas marionetes!” Ainārs Mielavs velta skarbus vārdus radošajiem kolēģiem 2
TV24
“Te gan cilvēks ir fantastisks! Nu ir pamodies no letarģiska miega!” Jaunups sašutis par Levita viedokli jautājumā par LTV priekšvēlēšanu debatēm krievu valodā
Lasīt citas ziņas
Bokseris Mairis Briedis dažādos laikos

Minūti un dažas sekundes garajā video Briedis nosauc vairākus iemeslus, kāpēc, viņaprāt, nevajadzētu šobrīd “aiztikt” Uzvaras pieminekli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā vienu no tiem viņš min miljonus, kurus vajadzēšot, lai to nojauktu. Kā otru iemeslu viņš min to, ka šāda rīcība vēl vairāk sašķeltu sabiedrību, kas jau tagad esot sašķelta. Kā trešo iemeslu viņš min “kaimiņu” reakciju, ar to, visticamāk, domājot Krieviju. “Nav tas vajadzīgs, kad tas viss nomierināsies, tad,” – video saka Mairis un piebilst, ka visi viņa minētie iemesli esot tikai un vienīgi viņa viedoklis.

Pie publikācijas “Twitter” lasāmi daudzi reakcijas komentāri uz šo video, lielākoties tie ir neapmierinoši – “Džek, esmu vīlies…”, “Diplomāts Mairis”, “Es tikai nesaprotu, kā šitais vatņiks var skaitīties policijas darbinieks”, “Laikam ir pazaudējis saikni ar saprātu… Pa daudz sitienus uzņēmis”, “Varbūt varētu kāda pārrobežu projekta ietvaros Briedi iemainīt pret Kļičko?” .

LA.LV Aptauja

Kā uzskati tu - vai Uzvaras piemineklis Pārdaugavā būtu jānojauc?

  • Jā, protams, ka tas ir jānojauc!
  • Nē, manuprāt, tas ir lieki - lai paliek!
  • Varbūt uzreiz nevajadzētu nojaukt, bet kaut kā pārveidot?

SAISTĪTIE RAKSTI