Ekrānuzņēmums no LNT raidījuma “Degpunktā” video.

VIDEO. Bruņinieku ielā nodeg bezpajumtnieku apdzīvots šķūnītis: bojā gājis invalīds, kuru neizdevās reanimēt 0

Rīgā, Bruņinieku ielā gadiem ilgi daži koka šķūņīši kalpoja kā patvērums trīs bezpajumtniekiem. Šo pirmdien vīriešu mājvieta aizdegās un viens no tās iemītniekiem gāja bojā. Skrienot iekšā degošajā šķūnī un cenšoties viņu glābt, smagi cieta otrs vīrietis – bojāgājušā draugs, ziņoja LNT raidījums “Degpunktā”.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
VIDEO. “Kaut ko tādu dzīvē nebiju redzējusi!” Kristīne netālu no Valmieras vakarā sastapusies ar veselu “zoodārzu” 8
Lasīt citas ziņas

Eduards, Ivars un Aigars jau sešus gadus dzīvo Bruņinieku ielas 119. nama pagalmā. Ēkas saimnieki viņiem bija atļāvuši iekārtoties uz dzīvi piemājas šķūņīšos. Vīrieši dzīvoja bez elektrības, ūdens un apkures, taču tāpat vietu uzskatīja par savām mājām.

Pirmdien ap plkst. 18.00 vakarā visi šķūņa iemītnieki jau bija devušies gulēt. Ivars atminas, ka bija cieši iemidzis, līdz izdzirdēja biedējošus trokšņus. “Viss momentāli uzliesmoja…šīferis sāka sprēgāt, viss pārējais,” stāsta Ivars.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ivars sākumā nesaprata, kas notiek. Viņu bija šokā. Tikmēr Eduards jau bija uzsācis cilvēku glābšanu. Vispirms viņš izvilka Ivaru no gultas, kurš gulēja durvju pusē un izgrūda viņu pagalmā – pilnībā kailu. “Paspēja mani izvilkt,” noteica Ivars. Tad Eduards devies uz vietu, kur gulēja Aigars. Bet bijis jau liels karstums no liesmām, tādēļ Eduards vairs nevarēja pie šķūņa pieiet.

Tomēr mediķiem 52 gadus veco Aigaru, kurš bija invaldīds un pārvietojās ratiņkrēslā, neizdevās reanimēt. “Viņš pats nevarēja paspēt izskriet ārā,” sacīja Ivars. Ivars nezināja, kas noticis ar viņa biedru, jo tikmēr pats tika vests uz slimnīcu “Gaiļezers”.

Eduards, kuram par dzīvību tagad pateicas Ivars, joprojām atrodas ārstniecības iestādē. Viņš, skrienot vairākas reizes iekšā un ārā no degošā šķūņa, guvis nopietnus ķermeņa apdegumus.

Ivars domā, ka nelabvēlis, kas aizdedzināja viņu šķūni, vēlējās atbrīvoties no tā iemītniekiem, mantkārīgu nolūku vadīts.

Plašāk pievienotajā video.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.