Publicitātes foto

VIDEO. “Čeki jādedzina jaunā Mēness fāzē, stāvot ar seju pret ziemeļiem”: TV personība Aija Selga-Brikmane pastāsta, kā “pavairot” naudu 14

Daudzi tic – viens no veidiem, kā atgūt iztērēto naudu, ir pirkumu čeku dedzināšana. Veicot šo maģisko rituālu noteiktās dienās saskaņā ar Mēness kalendāru, iztērētā nauda ar uzviju atgriezīšoties. Populārajam dziedātājam Naurim Brikmanim, kura ģimenes dzīvei nu iespējams sekot līdzi kanāla TV realitātes seriālā “Ģimene burkā,” papildus līdzekļi šobrīd ir īpaši vajadzīgi – kā zināms, viņš pus gada laikā apņēmies uzbūvēt māju, turklāt bez papildus kredīta saistībām.

Reklāma
Reklāma
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Un, kā izrādās, Brikmaņi nesmādē arī dažādus veiksmes rituālus naudas piesaistīšanai. Šī vakara sērijā viņš kopā ar sievu Aiju Selgu-Brikmani un meitiņu dosies uz iegādāto zemi, kur jau tuvākajā nākotnē taps Brikmaņu ģimenes māja un veiks čeku dedzināšanas rituālu.

Naura sieva Aija ir pārliecināta – čeku dedzināšana jāveic sievietei. “Manuprāt, jebkurš rituāls, ko veic sieviete, ir efektīvs. Ja tam velta laiku un apziņas stāvokli, tad tas rituāls ir iedarbīgs. Čeku dedzināšana ir viens no elementārākajiem rituāliem, ko jebkurš cilvēks var veikt, lai nauda ģimenē atgriežas,” – saka Aija Selga – Brikmane.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņai šīs zinības iemācījusi mamma un Aija arī pati ir pētījusi, kā un kuros datumos to vislabāk darīt. Interesanti, ka čeki esot jādedzina jaunā Mēness fāzē, stāvot ar seju pret ziemeļiem.

“Es ticu, ka tas strādā,” saka Aija un neslēpj – Brikmaņi esot uz savas ādas pārliecinājušies par šīs metodes efektivitāti – pēc čeku dedzināšanas saņemts neplānots ģimenes budžeta papildinājums.

Vairāk skaties video:

LA.LV Aptauja

Vai tu tici tam, ka čeku dedzināšana palīdz "pavairot" naudu?

  • Jā, ticu!
  • Nē, es neticu tādiem māņiem...
  • Neesmu vēl pārbaudījis
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.