Katrīnes Saulietes jaunā dzīve

VIDEO. “Cik ilgi jāvāra olas?”: influencerei Katrīnei Saulietei nedienas ar gatavošanu, viņa ņem palīgā “google” 29

Pievieno LA.LV

Daiļā influencere Katrīne Sauliete, kura kopā ar mīļoto vīrieti Pēteri piedalās TV šovā “Ģimene burkā” ap Lieldienu laiku nokļuvusi gana muļķīgā situācijā – izrādās, viņa neprot izvārīt olas, neizmantojot “google” palīdzību.

VIDEO. Sabiedrība izdarīja to, ko valsts nespēja… 24 stundu labdarības maratonā saziedoti nepieciešamie līdzekļi smagi slimās Līvas ārstēšanai
Kokteilis
Maskas ir kritušas! Par ko katras zodiaka zīmes pārstāvji melo visbiežāk?
Ja tavs auto nav šajā sarakstā, tu par degvielu pārmaksā katru dienu! Visekonomiskāko automašīnu tops
Lasīt citas ziņas

“Cik ilgi ir jāvāra olas? 7 minūtes, 10 minūtes?” – viņa jautā savām meitām. Galu galā, izrādās, ka tā īsti neviens nezina atbildi uz šo jautājumu, tāpēc palīgā ir jāņem “google”.

Tāpat Katrīne zina pastāstīt, ka iepriekšējo gadu uz Lieldienām viņai esot izdevies vārot saplēst divus iepakojumus olu, jo vārot tās visas esot saplīsušas, tātad, vārītas par ilgu. Taču ikdienā tieši tā viņa arī zinot – olas ir izvārījušās un gatavas tad, kad tās ir saplīsušas.

Vairāk skaties šajā video:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.