Blogere Katrīne Sauliete.

VIDEO. Influencere Katrīne Sauliete neslēpj, ka viņa nav pārāk saimnieciska: “Ja krekliņš ir zem džempera, kāpēc tas jāgludina?” 20

Vai mājas uzkopšanas darbi meitām būtu ka īpaši jāmāca? Vai gluži otrādi – jādod iespēja pašām izvēlēties, kad iesaistīties un palīdzēt vecākiem?

Reklāma
Reklāma
Vai zināji, ka šie ieradumi veicina mūsos skumjas un nomāktu garastāvokli?
TESTS: Atbildi tikai uz 6 jautājumiem un mākslīgais intelekts izrēķinās tavu vecumu!
Izrādās, gurķus ar tomātiem nedrīkst ēst kopā! 8 produktu kombinācijas, no kurām labāk izvairīties 37
Lasīt citas ziņas

Un galu galā – cik daudz laika ik dienas jāpavada pie plīts vai gludināma dēļa? Šo tēmu realitātes seriāla “Ģimene burkā” jaunākajās sērijās aktualizējusi populārā uzņēmēja un influencere Katrīne Sauliete.

Katrīne ir pārliecināta – katru apģērba gabalu nav nepieciešams gludināt: “Es gludinu gultas veļu. Tikai un vienīgi. Ja viņa nav sagludināta, viņa ir liela, bet līdz ko to sagludina, tā ir maziņa un var ielikt skapī. Bet pārējo – tikai, ja tiešām vajag. Ja krekliņš ir zem džempera, kāpēc tas ir jāgludina?” – smejoties jautā Katrīne.

CITI ŠOBRĪD LASA

Sieviete jau iepriekš atklāti paudusi, ka arī ar ēst gatavošanu un rosīšanos virtuvē viņa nav uz “Tu”, bet Sauliešu ģimenes vēderus visbiežāk piepildot iepriekš pasūtītas maltītes.

Vaicāta, vai mājas uzkopšanas darbus influencere kā īpaši māca savām meitām, Katrīne saka – nekādas īpašas apmācības neveic – ja meitām ir interese, viņas pašas aicinātas iesaistīties un palīdzēt.

“Tas iet kaut kā naturāli. Es kaut ko padaru, kādai gribas ko blakus padarīt. Es, piemēram, vakar taisīju vakariņas, Kerija blakus izdomāja griezt salātus. Kaut kā tās “meiteņu lietas” es viņām iemācu – tas vienkārši notiek dabīgā veidā, nevis – meitenes, tagad nāciet ar saviem pierakstiņiem, es jums pamācīšu, kā vajag gatavot ēst vai saservēt galdu,” – pārliecināta ir Katrīne.

Vairāk skaties šajā video:

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai apģērbu, ko valkā ikdienā, ir jāgludina?

  • Jā, drēbes visas ir jāgludina pirms tās uzvelk
  • Tas ir atkarīgs no apģērba
  • Retu reizi laikam vajadzētu kaut ko izgludināt...
  • Nē, nav jāgludina
  • Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.