Uģis Kuģis jaunībā (pa kreisi) un tagad (pa labi).
Uģis Kuģis jaunībā (pa kreisi) un tagad (pa labi).
Foto: ekrānuzņēmums. Kolāža: la.lv

VIDEO. “Daudz netrūka, ka man nāktos atsperties no paša dibena…” – krišnaīts, attiecību konsultants Uģis Kuģis jaunībā piekopis vētrainu un “apreibinošu” dzīvesveidu 22

Krišnaīts un vēdiskais filozofs, attiecību konsultants Uģis Kuģis ar sievu Lindu dzīvo, ievērojot krišnaītu tradīcijas – nelieto alkoholu, nesmēķē, nelieto nekādas apreibinošas vielas, neballējas un nedara neko no tā, kas šad un tad “pasprūk” citiem. Taču, kā izrādās, vienmēr tā nemaz nav bijis, patiesībā – Uģa jaunības dienās, ko viņš aizvadīja Limbažos, bija pavisam pretēji. To Uģis Kuģis atklājis TV šovā “Mīla burbulī”.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsit šos ēdienus, kad uzzināsit to sastāvu
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 14
Mākslīgais intelekts nosauc 6 vārdu īpašniekus, kuriem Līgo svētki būs īpaši izdevušies
Lasīt citas ziņas

Viņš stāsta, ka 14 gadu vecumā sācis aktīvu ballīšu dzīvi, tā līdz 20 gadiem to nepārtraucis. Viņš atzīst – Limbažos likumi bijuši skarbi – pirmais džeks ciemā tu esi tad, ja tev rokās ir alus pudele. Un tā arī bijis.

Viņš atceras, ka Limbažos topā bijuši dažādi alternatīvie festivāli, kuros neatņemama sastāvdaļa bijis alkohols un tusiņi. “Manā 18 gadu jubilejā kāds par mani teica – novēmies, bet zolīds” – tāda bija tā laika realitāte. Viņš arī atzīst, trūcis pavisam nedaudz, lai nāktos piedzīvot to mirkli, kad jāatsperas būtu no paša dibena.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tad Uģis Kuģis apzināti izvēlējās savu dzīvi mainīt un pievērsās krišnaītu ticībai. Tolaik tas arī bija iemesls, kāpēc viņš izšķīrās ar savu tā brīža draudzeni, jo viņai esot bijis grūti pieņemt “jauno” Uģi – tādu, kurš neballējas un nelieto alkoholu.

Uģa Kuģa atmiņas par jaunību skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.