Elīnas Didrihsones iedvesmas pasākums

VIDEO. Didrihsonu uzņēmumā darbs darbu dzen – darbiniece vēlas pusdienot, taču Elīnai padomā kas cits 53

Šova “Slavenības. Bez filtra” dalībniece, uzņēmēja Elīna Didrihsone ir saorganizējusi sieviešu dienu, kurā uz savu veikalu uzaicina dāmas, kurām nav S un XS izmēra. Elīna ar šo pasākumu nolēmusi pierādīt, ka viņa pārdod apģērbu ne tikai modelēm!

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Receptes
22 dažādas auksto zupu receptes karstām vasaras dienām – ar bietēm un bez, saldas un sāļas, vieglas un sātīgas
Kokteilis
VIDEO. Iemīļotais aktieris Andris Keišs benzīntankā piedzīvojis smieklīgu “tikšanos” pats ar savu balsi 8
Lasīt citas ziņas

Veikala aizkulisēs Elīna savam vīram Naurim lūdz jaunāko un modernāko influenceru kameru, tomēr saņem atraidījumu – Elīna jau iepriekš līdz šim ir noslīcinājusi dažus dāvinātos gadžetus, un Nauris īsti neredz iemeslu, kāpēc dāvināt ko jaunu. “Zini, kā ar tām jaunajām tehnoloģijām – viņas tev stāv mājās un noput, vai arī tu tās saplēs,” saka Nauris. Izrādās, ka Elīna reiz pat iemetusi mikrofonu tualetes podā!

Kamēr dāmas ģērbjas, Elīna viņām gatavo kafiju: “Es jūtos kā barista!” Tikmēr kāda veikala darbiniece saka, ka viņa pati var sataisīt kafijas Elīnas vietā, pie reizes remdējot izsalkumu un kaut ko uzkožot. Taču Elīna atsaka: “Nē, mums tas reel jāuzfilmē!” Tikmēr darbiniece turpina pastāvēt par savu: “Es šodien visu dienu skraidu, es gribu nedaudz apēst kaut ko.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Elīna kļūst domīga un darbiniecei tā arī neko īsti neatbild, vien iet uzrunāt otru darbinieci, lai liktu viņu pie darba filmēšanā. Elīna ierosina dāmām dejot “pingvīna stiliņā”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.