Raidījumā "Vakariņas mammai" viesojas dziedātājs Dons ar savu mammu

VIDEO. Dziedātājs Dons atklāj kādu faktu no savas pagātnes: “Nav tā, ka es ar to baigi lepotos…” 0

Jaunajā TV3 raidījumā “Vakariņas mammai” piedalīsies mūziķis Dons, kurš atklās savu bērnības nedarbu, kuru ģimene atceras vēl šodien!

Reklāma
Reklāma
Krievija identificē divas “smirdīgas” valstis, kas būtu tās nākamais mērķis 183
Krimināls
Krituši visi antirekordi – savākts 600 000 narkomānu izlietoto šļirču. Atrasta arī traģiskā “narkozombiju” viela 8
Kokteilis
Personības tests: jūsu dzimšanas mēneša zieds atklāj par jums vairāk, nekā spējat iedomāties 17
Lasīt citas ziņas

Šonedēļ raidījuma viesis dziedātājs Dons, kurš viesosies pie mammas Ērikas Saldū. Viņš atklās, cik daudz viņam mamma devusi mūziķa un dziedātāja karjeras attīstībā un dzīves uztverē kopumā.

Bērnību Dons atceras pozitīviem notikumiem un mūzikas bagātu – bieži ģimenes sanākšanās tika dziedātās dziesmas, jo mamma spēlēja akordeonu, bet tētis – ģitāru. Tomēr bērnībā neiztikt arī bez piedzīvojumiem! Dons bērnībā bijis īsts “palaidnis”, un viņa mamma Dona darbu un nedarbu dēļ, ieguvusi ne vienu vien sirmu matu. Toties tagad mamma iedvesmojas no Dona dziesmām un ļoti lepojas ar savu dēlu.
Raidījumā Dons dalīsies arī ar kādu nedarbu no savas bērnības, kas viņam atmiņā paliks uz visu mūžu. Kā saka pats dziedātājs: “Tas nav nedarbs, ar ko lepoties, bet spilgtu atmiņu vērts notikums gan!”

CITI ŠOBRĪD LASA

Dziedātājs pastāstīs, ka par to, ka kaimiņš reiz piedraudējis viņa mopēdu iemest ezerā, Dons sarīkojies detektīvseriāla cienīgu plānu kopā ar draugiem – nolasīt visus ķiršus pie viņa mājām. Gatavojušies pamatīgi, esot bijušas arī pašu gatavotas sejas maskas, lai neviens nevarētu noskaidrot “zagļu” identitāti!

Vairāk skaties video:

Raidījums “Vakariņas mammai” kanālā TV3 otrdien, 22.septembrī plkst. 21.40.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.