Publicitātes foto

VIDEO: dziedātājs un arfiste radījuši jaunu Imanta Kalniņa dziesmas versiju 0

Pievieno LA.LV

“Kad nejauši izdzirdēju Betas dziesmu skanam radio, man atausa bērnības atmiņas, kad vasaras dienas pavadīju lauku idillē pie Daugavas, un uzreiz sapratu, ka mums kopā ir jāieraksta šī dziesma”, tā Mikus Abaroniņš.

NASA satelīti uz Zemes fiksējuši netipiskus procesus, kas notiek tieši naktīs
Veselam
Brīdinājuma pazīmes: ārsti identificējuši 4 miega problēmas, kas var liecināt par demences attīstību
Patiesība nākusi klajā: Marks Rite paver priekškaru vienam no Eiropas noslēpumiem par karu Ukrainā
Lasīt citas ziņas

Dziedātājs Mikus Abaroniņš un arfiste Dārta Tisenkopfa savu sadarbību sāka 2018. gada decembrī, kad mūziķiem bija iespēja saspēlēties vokālās grupas Framest koncertā kopā ar Liepājas Simfonisko orķestri. “Liepājas Lielā Dzintara aizkulisēs uzrunāju Dārtu, un radās ideja par eksperimentālu arfas un balss duetu. Lai gan esam divas absolūti kontrastējošas personības, pārstāvam dažādu stilistiku un māksliniecisko vidi, mūs vienoja vēlme muzicēt, un mūsu idejas papildina vienu otru” Mikus atceras sadarbības sākumu. Dārtas un Mikus duetam interesē viss: labprāt tiek izpildīta senā un laikmetīgā mūzika, klasika un popmūzika. Šovasar duets bija jaunums kamermūzikas festivāla Sansusī apmeklētājiem un septembrī mūziķi piedalīsies starptautiskā konkursā Suoni Di Arpa , kas notiek Itālijas pilsētā Salluzzo.

Mikus Abaroniņš plašāk ir pazīstams kā vokālās grupas Framest dziedātājs, bet pēdējā laikā aktīvi uzstājas kā solo mākslinieks. Dārta Tisenkopfa 2018. gada beigās atgriezās no Itālijas pēc maģistra studijām Parmas mūzikas akadēmijā un šobrīd ir Liepājas Simfoniskā orķestra māksliniece, kā arī uzstājas kā solo māksliniece.

CITI ŠOBRĪD LASA

Video Imanta Kalniņa dziesmas “Betas dziesma” Mika Abaroniņa un Dārtas Tisenkopfas kaverversijai:

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.