Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Dzīvē ir svarīgākas lietas, ko zināt…”: krišnaīts Uģis Kuģis izpļāpājas, ka nezina, kas ir Latvijas premjers 74

Ģimeņu attiecību realitātes šovs “Ģimene burkā” atspoguļo trīs Latvijas mājsaimniecību ikdienu un savstarpējo attiecību līkločus. Latvijā pazīstamo krišnaīta Uģa Kuģa ģimene, nesen uzzinājuši par gaidāmo dabasgāzes tirgus atvēršanu, mēģina noskaidrot, kādas izmaiņas tas nesīs mājsaimniecībām jeb patērētājiem.

Reklāma
Reklāma
Skolas direktora viedoklis par skolotāju apdāvināšanu mācību gada noslēgumā: “Sabiedrība ir morāli slima ar šīm dāvanām un pateicībām”
Receptes
22 dažādas auksto zupu receptes karstām vasaras dienām – ar bietēm un bez, saldas un sāļas, vieglas un sātīgas
10 produkti, kas “svilina taukus” un paātrina vielmaiņu
Lasīt citas ziņas

Uģis ironizē, ka abi ar Lindu ir kā “circenīši – vientiesīši”, kas neko nesaprot, un neinteresējas. Abi kopā ar Lindu ir sašutuši par gāzes cenu un piegādātāju maiņām, tāpat Uģis atzīst, ka nezina, kas ir Latvijas Ministru prezidents, jo dzīvē esot svarīgākas lietas, par kurām interesēties.

Uģis Kuģis un sieva Linda kļuvuši par otrā dēla vecākiem
CITI ŠOBRĪD LASA

Jau iepriekš Kuģu ģimene ir izcēlusies ar ne visai saimniecisku un praktisku domāšanu, taču šoreiz Uģis kameru priekšā atzīst, ka īsti pat nezina, kas šobrīd ir Latvijas premjerministrs.

“Ja prasa kaut ko par politiku, mums zināšanas ir totāla nulle,” – viņš atzīst. “Varbūt cilvēkiem liekas, kas mēs esam kaut kādi dumiķīši. Es nojaušu, kas ir valsts prezidents. Bet īsti nezinu… Bet es nezinu, kas ir Latvijas Ministru prezidents. Un es ar to lepojos… nu ne gluži lepojos, bet tā mēs dzīvojam. Dzīvē ir svarīgākas lietas, ko zināt.”

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.