Vēdiskais filozofs, krišnaīts un attiecību konsultants Uģis Kuģis

VIDEO. “Mēs esam vecāki ar kreatīvu domāšanu!”: krišnaīts Uģis Kuģis dēlu vedīs ceļojumā suņa pavadā 38

Jau ziņots, ka krišnaīts Uģis Kuģis ar ģimeni grasās drīzumā doties ceļojumā uz Indiju. Un nu TV šova “Slavenības. Bez filtra” varonis izdomājis, viņaprāt, radošu pieeju, kā šajā ceļojumā nepazaudēt vecāko dēlu Tamalu. Un abi kopā ar dēlu devušies uz zoopreču veikalu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
7 datumi, kuros dzimuši izredzētie: visticamāk, viņi nenojauš par kādu apslēptu talantu
Veselam
11 drošas pazīmes, ka ar jūsu veselību viss ir kārtībā
TV24
“Tā pircēja veikalā nevar pateikt pat vienu vārdu latviski!” Deputāte norāda uz lielu kļūdu, kas tika pieļauta 90.gados
Lasīt citas ziņas

Tur viņi satiek laipni pārdevēju, kura interesējas, vai nepieciešams abiem palīdzēt. “Jā, mums vajag palīdzēt atrast siksniņu,” – teic Uģis. Veikala darbiniece interesējas, kādam dzīvnieciņam siksniņa tiek meklēta, taču izdzirdot atbildi, viņa ir manāmi pārsteigta.

“Viņam, viņam vajag siksniņu!” – Uģis Kuģis norāda uz vecāko dēlu Tamalu. Vēlāk viņš skaidro: “Mēs brauksim uz Indiju un tur ir liels pūlis. Es esmu redzējis tādas siksniņas bērniem, bet mēs ātrumā nevaram atrast.”

CITI ŠOBRĪD LASA
Vēlāk pārdevēja abus aizved uz suņu pavadiņu nodaļu, tur Uģis Kuģis liek bērnam nomesties četrāpus un tēlot suni, lai varētu izmērīt, cik liela izmēra suņu pavada viņam būtu nepieciešama.

Izrādās, tomēr viņi tādu atrod. Turpat veikalā suņa pavada Tamalam tiek arī izmēģināta. Vēlāk krišnaīts nopērk arī “fleksi”, lai dēlu ir pavisam viegli uzraudzīt.

“Es gribu, lai viņam tā būtu kā spēle, lai viņam ir interesanti. Ne jau viņš kāds mežonis, nesakodīs siksnu! Protams, ka katrs uz šo situāciju skatīsies un kaut ko padomās. Bet man tas ir mazsvarīgi. Galvenais, lai bērns ir drošībā. Lai viņi turpina domāt. Paskatieties, mēs esam vecāku ar kreatīvu domāšanu!” – taisnojas Uģis Kuģis.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.