"X Faktora" uzvarētāja Elīna Gluzunova

VIDEO. “Es negāju pa kreisi, es meklēju mierinājumu!”: dziedātājas Elīnas Gluzunovas bijušais dzīvesbiedrs Artjoms atzīst, ka kopdzīves laikā viņu krāpis 43

Nav vairs noslēpums, ka negaidīti izšķīries viens no pāriem, kas piedalījās TV šovā “Ģimene burkā” – dziedātāja Elīna Gluzunova, kura šogad startē dziesmu konkursā “Supernova” un viņas nu jau bijušais mīļotais – Artjoms.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 142
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Abi medijiem atzīst, ka attiecības uz izjukšanas robežas bijušas jau sen. Elīnai un Artjomam ir trīs bērni, kas nākuši pasaulē attiecību laikā – 7 gadus vecā Anabella, 4 gadus vecais Lukass un divgadīgais Tomass.

Gandrīz 9 gadus ilgajā kopdzīvē Artjoms Elīnu tā arī nebildināja – pāris nebija precēts. Elīna, piedaloties muzikālajā TV šovā “X Faktors”, kurā arī uzvarēja, startēja ar uzvārdu Gluzunova un vēlāk to izmantoja arī publicitātei.

CITI ŠOBRĪD LASA

Bet jau nākošo pirmdien pie kanāla 360TV un skatītājiem nonāks realitātes seriāla “Ģimene burkā” jaunās sezonas sērijas. Kā liecina ieskats tās notikumos, skatītājus pirmajās sērijās gaida atkalredzēšanās ar Artjomu Gluzunovu, kurš kopā ar dzīvesbiedri Elīnu vēl nesen TV kamerām izrādīja savu ģimenes dzīvi.

Dziedātāja Elīna Gluzunova jutekliskā fotosesijā

Artjoms ir labos draugos ar Agritu Bindri-Blumenau un ieradies pie viņas ciemos – vārds pa vārdam līdz saruna ievirzās arī par pēdējā laika skaļāko šovbiznesa skandālu – Gluzunovu šķiršanos pēc deviņu gadu kopdzīves.

“Man dzīvē viss ir mainījies,” stāstu iesāk Artjoms un izkrata sirdi Agritai, atzīstot, ka laulības laikā ļāvies sānsolim un meklējis mierinājumu citas sievietes gultā.

Tiesa, piebilstot, ka “sagrēkojis” vienu reizi un ar mīļāko nav veidojies nekas nopietns. “Es negāju pa kreisi, es meklēju mierinājumu,” savu rīcību skaidro Artjoms, saucot to par nejaušu gadījumu un atklāj, ka attiecības ar mīļāko vienojis tikai “špohen-bohen”.

Viņš ir pārliecināts, ka Elīna neko nav nojautusi, jo viņš esot cilvēks, kas daudz neizrāda emocijas un savu dienu plāno tā, ka viņu nevar “pieķert”.

Tāpat viņš atklāj šķiršanās aizkulises, sakot, ka nesaskaņas laulāto starpā briedušas jau labu laiku. Tikmēr Agrita spriež, ka kopš aiziešanas no mājām Artjomam nemaz neklājas tik slikti un mudina šķiršanās karstumā nepiemirst par bērniem un savstarpējo cieņu vienam pret otru.

Bet Artjoms gardu muti apēd Agritas pasniegtos salātus un sūdzas, ka jau sen nav ēdis “mājās gatavotu ēdienu”, jo šobrīd dzīvojot viesnīcā.

Artjoms stāsta, kā pārtraucis attiecības ar Elīnu šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.