"X Faktora" uzvarētāja Elīna Gluzunova

VIDEO. “X Faktora” uzvarētāju, dziedātāju Elīnu Gluzunovu piemeklējušas nopietnas veselības problēmas 17

TV muzikālā šova “X Faktors” uzvarētāja Elīna Gluzunova ar savu ģimeni kādu laiku piedalījās realitātes TV šovā “Ģimene burkā”, taču nupat dziedātāja bijusi spiesta paziņot, ka dalību šovā pārtrauc, jo viņu piemeklējušas nopietnas veselības problēmas.

Reklāma
Reklāma
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
VIDEO. Putina ministri krīt ārkārtējā kaunā – vienkāršs Ziemeļkorejas ierēdnis viņus padzen no sēdvietām 65
Lasīt citas ziņas

“Mana it kā nevainīgā saaukstēšanās pārauga dziļā pneimonijā. Es šobrīd drusciņ esmu sevi izsmēlusi. Elpojot man ir ļoti spēcīgas sāpes krūtīs – tas apgrūtina ieelpu un izelpu. Neskatoties uz to, ka esmu izdzērusi ļoti spēcīgas antibiotikas un zāles, man ir jāturpina ārstēties un jāveic dažādi ārstēšanās vingrinājumi,” – stāsta Elīna.

Viņa arī atklāj – ir nolēmusi piedalīties nākošā gada “Eirovīzijā” un darīšot visu, kas viņas spēkos, lai tas izdotos. Taču Elīnas vīrs Artjoms uzskata, ka apvienot visu nevar un saka sievai, ka, ja viņa vēlas piedalīties “Eirovīzijā”, tad ir jāpārtrauc dalība šovā “Ģimene burkā”.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Artjoms grib, lai es ieturu pauzi un mani mērķi ir ļoti lieli, un tad, ja es ilgstoši šādi slimošu, man tas vienu dienu vienkārši var izbeigties,” – piekrīt Elīna.

Dziedātāja atzīst, ka viņa pēc dabas esot optimiste, kas vienmēr cenšas iet uz priekšu. “Bet reizēm dzīve ievieš savas korekcijas, kurām mēs nespējam pretoties. Artjoms grib, lai es vairāk pievēršos savai veselībai, savai karjerai, viņš man palīdzēs, tāpēc laikam beigsim šo te ballīti…” – teic dziedātāja.

Elīna pastāsta par saviem nākotnes plāniem:bi

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.