VIDEO. “Es nekad nerunāšu un nedraudzēšos ar neglītiem vai resniem cilvēkiem!” Jauniete satricina soctīklus ar savu kategorisko viedokli 264

“Es nekad nerunāšu un nedraudzēšos ar neglītiem cilvēkiem,” video norāda jaunā dāma Marta, kura nesen izpelnījās sabiedrības kritiku, kad viņa izklāstīja savu domu gājienu par sievietēm un darbu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 12
Kokteilis
FOTO. Daži no viņiem pat neprecēti! Šī gada 10 iekārojamākie Latvijas vīrieši MI skatījumā 52
VIDEO. Kaut kas neredzēts! Uz Gaujas tilta pie Cēsīm “atgriezusies ziema” – grūti pat pabraukt 16
Lasīt citas ziņas

“Es netaisos strādāt. Es nesaprotu, kāpēc man jāstrādā. Es nestrādāšu. Es netaisos strādāt,” viņa pauda savu kategorisko nostāju. “Visas tās vadības ir slimas ar galvu. Algas? Un darbs? Vadība ir ļoti nejauka gandrīz visās darba vietās. Es pieļauju, ka viņi paši ir ļoti nelaimīgi. Es uzskatu, ka meitenēm nav jāstrādā. Tas ir neglīti un stulbi,” viņa uzsvēra.

Jaunajā video, kas veltīts neglītiem un, pēc viņas teiktā, resniem cilvēkiem, viņa ir ne mazāk kategoriska: “Sorry, ja tu esi resna, es ar tevi nerunāšu. Es nerunāšu ar resniem cilvēkiem. Es nerunāšu ar neglītiem cilvēkiem.”
CITI ŠOBRĪD LASA

“Varbūt tas ir sekli vai nē, bet man rūp, kā cilvēks izskatās un vai viņš rūpējas par sevi. Un, ja viņš to nedara, es negribu viņu ne redzēt, ne dzirdēt. Es pāriešu pāri ielai, jo es negribu redzēt, dzirdēt vai sajust cilvēkus, kas nerūpējas par sevi,” Marta apgalvo.

Viņa norāda, ka vēlas būt blakus trenētiem, skaistiem cilvēkiem, kas rūpējas par sevi, jo tas motivē viņu būt labākai.

Arī šis izteikums radījis diezgan pamatīgu kritikas vilni.

“Tā ir tā pati, kas 14 darbus nevarēja noturēt? Kādam taču par filleriem jāmaksā būs, cerams, ka cukura papucītis būs gana izskatīgs,” kāds norāda.

“Skaistums izglābs pasauli. Noteikti ne šajā gadījumā…” cits pauž savu viedokli par redzēto.

Vēl kāds vaicā, vai viņa nerunā arī pati ar sevi.

Bet viens no “X” lietotājiem, kas dalījies ar video, jautā, vai slimnīcās, policijā un citos dienestos, kas sniedz palīdzību, kad tas nepieciešams, ar skaistuma kritērijiem viss ir kārtībā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.