Grupas "Prāta vētra" koncerttūres "Gads bez kalendāra" noslēgums

VIDEO, FOTO. Latviešu grupa “Prāta Vētra” nāk klajā ar brīnišķīgiem jaunumiem 24

“Prāta Vētra” izdevusi minialbumu un laidusi klajā singlu “Pagalmi”, kas veltīts atmiņām par bērnības gaitām Jelgavā, kur uzauguši visi četri grupas dalībnieki.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Mūsu tētis šodien atkal precas…” Bijusī sieva pavēsta, ka komponists Jānis Lūsēns iestūrējis laulības ostā
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Krievu okupanti nocirtuši galvu ukraiņu karavīram
Lasīt citas ziņas

Grupas solists Renārs Kaupers par minialbuma noskaņu: “Atmiņas aiznes mūs atpakaļ uz Jelgavu un iemīļotajām vietām, kuras, šodien apciemojot, izskatās mazas un pat necilas.

Bet toreiz tas viss – draugi, spēles, azarts, risks, prieki, bēdas, sāpes, iemīlēšanās un lauztas sirdis – notika tieši tur!
CITI ŠOBRĪD LASA

Mēs visi esam pagalma puikas – Jančuks pieskatīja “Žukovku”, mēs ar Kasparu – Dzilnas un Satiksmes ielas pagalmus, bet Māris – Krišjāņa Barona ielas stūri. Kaut kādā ziņā šis ieraksts ir reveranss mūsu bērnībai un tam, kur pagalmu pieredze mūs ir atvedusi.”

"Prāta Vētra" ieskandina Daugavpili

Jaunākais minialbums “Pagalmi” tapis radošajās sesijās Liepājā un Rīgā, bet producēts gan Barselonā, gan Stokholmā. Pie dziesmām strādājis grupas ilggadējais producents Povels Olsons (Povel Olsson).

Trīs dziesmu tekstu autori ir grupa, savukārt dziesmas “Pasta balodīts” vārdi ir Māras Zālītes dzejolis.

Ieraksts īpašs arī ar to, ka dziesmu videoklipi ir veidoti ar mākslīgā intelekta palīdzību.

"Prāta vētras" koncerts "Gads bez kalendāra" Valmierā

“Ironiski, ka pēc autentisko pagalmu apraksta, video versijas jaunajām dziesmām “Pagalmi”, “Mākoņi neatskatās”, “Karalienes valsis” un “Pasta balodīts” veidoja mākslīgais intelekts. Paldies Kasparam un Povelam, kuri spēlējās ar jaunākajām tehnoloģijām un deva datorprogrammām precīzus norādījumus, kuriem sekot. Katrā video ir atsauce uz kādu mākslinieku. Pamēģiniet uzminēt – kādu!” turpina Renārs Kaupers.

Grupa atgādina, ka 22. jūlijā Liepājā gaidāms vienīgais šīs vasaras koncerts Latvijā, kurā būs dzirdamas arī dziesmas no jaunā minialbuma “Pagalmi”. Koncerttūres “Gads bez kalendāra” šī gada koncertā stadionā “Daugava” Liepājā gaidāmi vairāki pārsteigumi ar grupas draugu, mūziķu piedalīšanos.

Turpinot veiksmīgo sadarbību ar apdrošināšanas kompāniju “Balcia”, grupa aicina fanus izmantot iespēju doties uz Liepāju ar īpašu organizētu fanu autobusu. Vairāk informācijas “Prāta Vētras” sociālajos tīklos Facebook  un Instagram.

Biļetes uz koncertu www.ekase.lv

Dziesma “Pagalmi”:

Dziesma “Mākoņi neatskatās”:

Dziesma “Karalienes valsis”:

Dziesma “Pasta balodītis”:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.