Kokteilis
Baudi

VIDEO, FOTO. Mūziķis Aivo Oskis piedāvā jaunu dziesmu un mūzikas videoklipu0

Foto: Elizabete Ladiga

Trešdienas, 12. augusta vakarā, pašā Vecrīgas sirdī “Doma dārzā” skanīgi un koši aizritēja dziedātāja Aivo Oska jaunās dziesmas “Laiku pa laikam” prezentācijas pasākums. Tas tika aizvadīts ar koncertu, kurā uzstājās ne vien pats Aivo, bet arī Didzis Melderis, Katrīna Dimanta, Nikolajs Puzikovs, Denijs Grieze un Rihards Bērziņš.

“Laiku pa laikam” galvenā doma ir vēlēšanās un spēja izbaudīt mirkli, nedomājot un lieki nebaidoties par to, kas notiks nākotnē.

Dziesma tika ierakstīta “Labo ierakstu studijā”, sadarbojoties ar Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi. Singla vārdus rakstījis Valdis Čirksts, bet savu artavu pielikuši arī Aivo Oskis un Diona Liepiņa. Basģitāras partijas iespēlējis Ingars Viļums. “Vēlējāmies radīt ko ļoti vasarīgu un ritmisku. Domāju – kopīgiem spēkiem mums tas izdevās, esmu ļoti priecīgs par rezultātu,” atklāj Aivo.

Dziesmas videoklips tapa, realizējot Aivo izsapņotas lietas, jo viņam jau ilgāku laiku prātā bija doma, ka gribētos klipu, kurā piedalās daudz dejotāju, kā arī vēlme izveidot sadarbību ar horeogrāfi, deju studijas PRO-X vadītāju Ievu Bitenieci. Šajā videoklipā izdevās apvienot abus. “Pašizolācijas laikā piereģistrējos sociālajā platformā “TikTok”, redzēju tur vairākas interesantas dejas, un tas pamudināja izveidot ko līdzīgu dziesmas “Laiku pa laikam” videoklipam. Ieva Biteniece izdomāja horeogrāfiju piedziedājumam un aicinājām “TikTok” lietotājus iemācīties šo deju. Labākos dejotājus uzaicinājām piedalīties videoklipā. Biju patiesi priecīgs un pārsteigts par lielo atsaucību. Mums bija grūti izvēlēties labākos dejotājus. Esmu ļoti pateicīgs ikvienam, kurš iemācījās deju,” stāsta Aivo.
Videoklipa filmēšana notika uz AB dambja, kas ir brīnišķīga vieta ar ļoti skaistu apkārtni. Lai viss izdotos, talkā nāca arī Rīgas dome, atbalstot klipa tapšanas ieceri un ļaujot pulcēties AB dambī.

Saistītie raksti

Filmēšanā piedalījās dejotāji no “TikTok” un profesionāļi – deju studija PRO-X, TDK “Skabardzēni”, baletdejotāja Annija Glaudāne, kā arī sporta deju dejotāji – Katrīna Paula Maksimova un Mareks Ozols. “Katrs cilvēks mūziku izjūt citādāk, taču tajā pašā laikā ar tās palīdzību ir iespējams paust savu identitāti. Mēs sanācām kopā, lai parādītu, cik esam dažādi, bet uzsvērtu to, ka mūzika mūs visus vieno. Katrs deju kolektīvs šeit veido savu identitāti, tāpat arī “TikTok” dejotāji. Mēs esam tik dažādi, bet vienoti mūzikā,” uzsver Aivo.

Dziesmas "Laiku pa laikam" mūzikas klipa tapšanas aizkulises

Noklausies jauno Aivo dziesmu:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.