Uzņēmēja un inluencere Elīna Didrihsone

VIDEO. “Nespēju to “sagremot”!” Influencere Didrihsone pirmo reizi publiski komentē ķibeles ar sociālo dienestu 46

Influencere un uzņēmēja Elīna Didrihsone 1188play, runājot par mobingu, atklājusi, ka saprot – ja viņa rāda soctīklos savu dzīvi, viņai ar attieksmi un komentāriem ir “jāsadzīvo”.

Reklāma
Reklāma
“Diemžēl bažas ir apstiprinājušās” – deputāts norāda uz paredzamu rezultātu 97 miljonu vērtā iepirkumā par Vanšu tilta projekta izstrādi 1
VIDEO. “Manā īpašumā atrodas 100 svešas automašīnas! Paldies Dievam, ka zeme nav apsēta ar labību,” kurzemniece pauž sašutumu par rallija apmeklētāju visatļautību 10
Viedoklis
Armands Puče: Skatuves māksla patiešām varētu būt mūsu vienīgais ceļš… Jo arī Edgars labi tēlo
Lasīt citas ziņas

“Arī tad, kad mēs Džeisonam devām vārdu, mans tētis teica: “Hei! Tas ir tavs dēls! Tu viņam dod vārdu!”. Un es ļoti respektēju, ka mani vecāki nekad nav bāzušies iekšā – kas ir jārāda, kas nav jārāda…” – runājot par atklātību soctīklos, stāsta Elīna.

“Mēs ar vīru esam ļoti atvērti!” – viņa teic. – “Nesen mana ģimene tika iesūdzēta sociālajā dienestā, ka mēs nemākam aprūpēt bērnu vai nepareizi to darām…. Es pat īsti nesapratu, nespēju to “sagremot”.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Daudzi Elīnai pēc tam esot sūtījuši ziņas, kurās aicinājuši viņu vienkārši nerādīt savu ikdienu kopā ar mazo dēliņu.

“Nedrīkst rādīt… nebūs tad pārmetumu. Bet es tik un tā rādīšu! Es tā kā apzinos, ka parādot kaut ko – katram būs savas piecas kapeikas. Ja jau es rādu, es saprotu, ka būs tie komentāri, man ar viņiem ir jāsadzīvo. Bet es arī saprotu to, ka es neko sliktu nedaru, lai man varētu kaut ko pārmest un pateikt, ka esmu slikta mamma!” – tā Elīna.

Atgādināsim, ka pagājušā gada nogalē Elīna patiešām nonāca sociālā dienesta redzeslokā. Tas notika pēc tam, kad viņa socvietnē “Telegram” bija publicējusi īsu video ar savu dažus mēnešus veco dēliņu Džeisonu – video bija redzams, kā mazulis, kurš vēl neprot sēdēt, vairākas reizes tiek sēdināts un zaudējot līdzsvaru, krīt.

Vairāk skaties šajā video:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.