Šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Lienes Ušakovas mīļotajam vīrietim Jurim drīzumā būs dzimšanas diena, tāpēc viņa nolēmusi Juri laicīgi apdāvināt.
Šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Lienes Ušakovas mīļotajam vīrietim Jurim drīzumā būs dzimšanas diena, tāpēc viņa nolēmusi Juri laicīgi apdāvināt.
Ekerānuzņēmums no šova “Slavenības. Bez filtra” video/360TV

VIDEO. “Fui, tu nepateicīgais!” Šova zvaigzne Liene Ušakova pasniedz mīļotajam dzimšanas dienas dāvanu melnā miskastes maisā 41

Šova “Slavenības. Bez filtra” zvaigznes Lienes Ušakovas mīļotajam vīrietim Jurim Zundovskim drīzumā būs dzimšanas diena, tāpēc viņa nolēmusi Juri laicīgi apdāvināt. Ko Liene ir nopirkusi Jurim? Un kāpēc Liene dāvanu pasniedz melnā miskastes maisā?

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Vai stārķi gaidījāt? 10 vārdu īpašnieki, kas drīzumā varētu sagaidīt ģimenes pieaugumu
Kokteilis
VIDEO. Gints Andžāns uz teātra skatuves piedzīvojis nepatīkamu ainu: “Viņa man iesita tā, ka man gandrīz galvā palika caurums”
Jauns solis eskalācijas virzienā: krievi sākuši pielietot īpašu “kaujas indi”
Lasīt citas ziņas

Liene ar Juri ir devusies uz kafejnīcu, lai pasniegtu mīļotajam jau laicīgi dzimšanas dienas dāvanu. Kolorītā sieviete pamatīgi pārsteidz savu vīrieti, pasniedzot viņam kastīti, kas ietīta.. melnā maisiņā. “Šādi tu man esi iesaiņojusi viņu?” šokēts ir Juris. Liene gan nepaliek atbildi parādā: “Fui, tu nepateicīgais!”

“Dāvanu melnā miskastes maisā vēl nebiju saņēmis,” atklāj bokseris. Tikmēr Liene ir pārliecināta, ka galvenais ir tas, kas tiek dāvināts, nevis kā tas iesaiņots. Viņa Jurim pasniegusi matu griešanas mašīnīti. “Šāda profesionālā matu mašīnīte maksā no 200 līdz 300 eiro, tāpēc ir lietderīga un laba dāvana,” atklāj Juris.

Plašāk skatieties video šeit:

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.