Liene Ušakova

Liene Ušakova: “Pirmkārt, esmu sieviete, sieva un tikai tad – māte. To derētu atcerēties arī citām sievietēm.” 0

Liene Ušakova – radio balss, dziedātāja, “Playboy” modele, TV šovu dalībniece, visam pāri – – izskatīga, noteikti pamanāma sieviete, kura šobrīd izdzīvo vienu no skaistākajiem dzīves periodiem – viņa ir iemīlējusies. Un par spīti pašas agrākajiem apgalvojumiem, ka viņas izredzētais, varētu būt tikai bagāts vīrietis, viņš tomēr esot parasts latviešu “bāleliņš”. Lienes dzīve mazliet sagriezusies “kājām gaisā”, bet viņa teic – bez pārmaiņām nav iespējams dzīvot. Aicināju Lieni uz godīgu, sievišķīgu un atklātu sarunu par viņu pašu un to, kas viņai svarīgs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 29
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Veselam
“Ēdiens nav tā lielākā nelaime!” Danilāns atklāj patiesību par kuņģa čūlu 22
Lasīt citas ziņas

Vienā no šova “Slavenības. Bez filtra” sērijām tu atklāji, ka šobrīd esi ļoti mainījusies, un turpini šīs pārmaiņas piedzīvot. Pastāsti, kas tieši tavā dzīvē ir noticis un kādas ir šīs pārmaiņas?

Ja man kāds pirms trim gadiem būtu teicis, ka man galvā būs iezagusies doma pārvākties uz “vēju pilsētu” Liepāju un to, ka es varētu ieskatīties vienkāršā latviešu puisī, ka es varētu sākt domāt par laulību – es teiktu, ka šie cilvēki ir jukuši [smejas]! Pareizāk, droši vien, būtu teikt, ka nevis es esmu mainījusies, bet drīzāk mainījušies ir mani uzskati. Konkrēti par attiecību tēmu – par vīriešiem, par dzīvesveidu. Bet visādi citādi es esmu palikusi tas pats Liencīts: mīlīga, tieša, bet taisnīga. Seksīga, protams, arī nevar aizmirst! [smejas].

CITI ŠOBRĪD LASA

Un vai man patīk pārmaiņas? Kāda runa! Pārmaiņām ir jābūt, citādi mēs iesprūstam kā tādā purva akacī un sākas kaut kāda stagnācija. Viss plūst un mainās!

Tātad, tev šobrīd ir mīļotais vīrietis un tu arī sacīji, ka jūties ļoti laimīga. Kas tieši tevi šajās attiecībās dara laimīgu un kā jūs iepazināties?

Man šķiet, ka vēl nav īstais laiks iztirzāt šo jautājumu… Es atturēšos no sīkākiem komentāriem. Bet vīrietis man patiešām ir un viņš ir fantastisks!

Vai piekrīti teicienam, ka laime mīl klusumu?

Agrāk es tā domāju… [smejas]. Laikam kaut kas nestrādā līdz galam. Jo šobrīd visu daru pilnīgi pretēji, paskatīsimies, kā būs un kur šīs izvēles mani aizvedīs.

Kad viesojies raidījumā “Dziļi ar Džili”, tu atklāji, ka esi atrodama maksas socvietnē “Only Fans”, kur tie, kas abonē tavu profilu, var aplūkot dažādas pikantas un atklātas fotogrāfijas. Minēji arī, tava abonēšanas cena tur nav lēta un nav pa kabatai katram. Kā tu nonāci līdz šai vietnei un kādi ir tie principi, ko tu, esot šajā vietnē, centies ievērot, tur publicējot “karstu” saturu?

Es sekoju daudzām “Instagram” modelēm, profesionāliem sportistiem – teju katram ir profils “Only Fans”. Es redzēju iespēju – es to izmantoju. Mans “kontents” mēdz būt visai pikants un atklāts, es labi zinu, kas ir reklāmistu labākie ieroči (smejas), saprotu, ko labi var pārdot. Meitenēm, kas tīko pēc vieglas peļņas un nojauc robežu starp erotiku un lētiem mājas “porņukiem”, iesaku meklēt citus ceļus. Jūs tikai bojājat tirgu! (smejas). Bet, ja runā nopietni, šī robeža ir ļoti smalka, galvenais ir nepazaudēt sevi, turēt latiņu augstu! Kārdinājums ir, bet, ja pārkāpsi pāri saviem principiem: tad var uzskatīt, ka esi jau iekritusi bezdibenī.

Reklāma
Reklāma

Arī tavā “Instagram” kontā atrodamas visai pikantas fotogrāfijas, noteikti nesūdzies par vīriešu uzmanību. Vai viņi tev raksta arī privātas vēstules?

Es jau sen neatbildu uz tādām vēstulēm. Automātiski tās dzēšu. Ja kāds vēlas mīlas vēstuli atsūtīt – tam ir “Only Fans” vietne. Laiks ir nauda!

Tu nekad neesi slēpusi, ka esi aizrāvusies ar mākslīgo skaistumu un plastisko ķirurģiju, tomēr Latvijā bieži vien vēl aizvien tā ir “tabu” tēma. Kā tu domā, kāpēc tas tā ir?

Man ir grūti atbildēt uz šo jautājumu. Tie cilvēki, kam sekoju es, brīvi par to runā un reklamē visas veiktās procedūras. Kas notiek Latvijā šajā sakarā, mani maz interesē. Es skatos uz sevi un plašo pasauli ap sevi – nevis to, kas tepat apkārt ir, vietējā tirgū… Piebildīšu, ka visa pamatā ir sports! Un tikai pēc tam – plastika un kosmetoloģija.

Vai ir kāda slavenība, kuru tu uzskati par savu ideālu?

Ideālu nav, ir vienkārši skaistas sievietes, kuras par sevi rūpējas un prot sevi cienīgi “pasniegt”. Tādas, kas iedvesmo!

2013.gadā tu kļuvi par dēla Frederika mammu un pēc diviem mēnešiem apprecējies ar dēla tēvu Aleksandru, pieņemot arī sava jaunā vīra uzvārdu – Ušakova. Tomēr pēc kāda laika jūsu savienība izjuka. Kā vēlāk tu atklāji TV raidījumos, tu nedzīvo kopā ar savu dēlu un neslēpi, ka, lai arī dēls bija gaidīts un plānots bērniņš, tomēr kā mazu bērnu mamma tu nejuties “savā ādā”, un minēji, ka tev tam pietrūka pacietības. Kādas tev šobrīd ir attiecības ar savu dēlu?

Man nav pacietības “uķināties”, bet citādi viss ir kārtībā. Aug feins puika. Vienmēr esmu teikusi, ka, pirmkārt, esmu sieviete, sieva un tikai tad – māte. To derētu atcerēties arī citām sievietēm, lai laulības dzīvē nesāktos deficīts pēc uzmanības, pēc seksa un tamlīdzīgi…

Vai tev dzīvē ir bijuši smagi, krīzes brīži? Kā tu sevi izvilki no šīs “bedres”?

Katram no mums dzīvē ir tādi brīži. Vissmagāk ir sākt dzīvi no nulles – pēc neveiksmīgām attiecībām, neveiksmīgas laulības. Tad, ja kopā ir pavadīti gadi un tu pat īsti nesaproti, kā tas tagad būs – būt vienam? Kā es tagad dzīvošu tālāk bez tā otra? Bet vispār mums ir ļoti spēcīga ģimene. Mēs neļaujam viens otram “iekrist bedrē”. Ja kāds paslīd, mēs viens otru piestutējam. Mana mamma man vienmēr ir bijis lielākais atbalsts.

Jā, vienā no šova “Slavenības. Bez filtra” sērijām tu tikies ar mammu, un varēja redzēt, ka jums ir ļoti sirsnīgas un tuvas attiecības. Vai tās tādas ir bijušas vienmēr?

Nav nekā svarīgāka par ģimeni! Kaut kad bērnībā es gan vairāk spurinājos pretī un “gāju pret sistēmu” (smejas), attiecīgi – mammu. Bet mums vienmēr bijusi ļoti spēcīga ģimene, es tiešām tā uzskatu. Bet nu viss mums ir kā normālā ģimenē – reizi pa reizei, protams, arī strīdi mums ir.

Kāda tu biji bērnībā un tīņa vecumā?

Šobrīd atceroties sevi tīņa gados – man mati ceļas stāvus! Man bija gotu periods, tad es biju panks, vēlāk “saldās”, pārsauļotās meitenes periods… “Izdzīvoju” visus šos etapus godam [smejas].

Es esmu dzīvojusi daudzās valstīs, nomainījusi neskaitāmas dzīvesvietas un mācījusies neskaitāmās skolās. Visa ģimene mēs esam kā “vardes ceļotājas”. Tāpēc arī, droši vien, man nav raksturīgi pieķerties vietām un lietām. Es mierīgi varētu visu mūžu nodzīvot viesnīcā.

Kam ir jābūt tavās mājās, lai tu patiešām justos kā mājās?

Mājās ir jādzīvo mīlestībai.

Kāda ir tava ikdiena?

Brokastis es ēdu tikai brīvdienās, ikdienā mana pirmā ēdienreize ir ap pusdienlaiku, tas ir – pēc treniņa. Trenējos es visu mūžu tukšā dūšā. Treniņi ir mana labākā dienas daļa, bez tā noteikti nav iedomājama mana dzīve. Protams, to pašu varu teikt par skaistumkopšanu. Man patīk arī doties garās pastaigās svaigā gaisā, es daudz pārvietojos ar kājām. Nu, jā, arī daudz kūkas ēdu [smejas]!

Tu esi suņu vai kaķu cilvēks? Vai varbūt – neviens?

Dzīvnieki man patīk, bet te mēs atkal atgriežamies pie tēmas par to maģisko vārdiņu “pacietība”. Domāju, tālāk jau viss skaidrs [smejas].

Kas tu esi pēc zodiaka zīmes un vai tici horoskopiem?

Es esmu Dvīnis. Kaut kādas paralēles jau var savilkt. Labs piemērs – mana mamma ir Mežāzis, viena no labākajām draudzenēm arī ir Mežāzis, bijušais vīrs arī bija Mežāzis. Redz, kaut kas tad jau laikam tajā visā ir! Bet varbūt tā vienkārši ir sakritība.

Kādas ir tavas sievišķīgās vājības?

Hmm… droši vien, ka tas ir kāds SPA, kosmetologa apmeklējums. Es arī neliedzu sev dienišķās kūciņas un citu našķu baudījumu.

Vai ir kāda īpaša vieta, kur tev patīk doties un atkal tur atgriezties?

Vieta nav būtiska, svarīga ir kompānija – ar ko kopā es turp dodos.

Vai sievietei ir jāspēj sevi pašai nodrošināt vai tomēr – tas ir jādara vīrietim?

Sievietei tas ir jāprot, bet vispār tas ir vīrieša pienākums.

Un, visbeidzot, muļķīgākās baumas, ko tu par sevi kādreiz esi dzirdējusi? Un kā tu vispār reaģē uz baumām par sevi?

Ka es esmu filmējusies porno filmās [smejas]. Es vienmēr saku, lai atsūta man arī paskatīties! Es visam pieeju ar humoru, vai tad uz muļķiem var dusmoties?

SAISTĪTIE RAKSTI