VIDEO. Gints Andžāns uz teātra skatuves piedzīvojis nepatīkamu ainu: “Viņa man iesita tā, ka man gandrīz galvā palika caurums” 18

Iemīļotais aktieris Gints Andžāns dalījies ar kādu stāstu, ko piedzīvojis uz teātra skatuves, kad ir bijusi sajūta, ka viss saiet sviestā.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Emocijzīmes, kas bieži tiek pārprastas: tās nozīmē kaut ko pavisam citu, nekā domājat
Viedoklis
Armands Puče: Evika Siliņa ir ar pautiem, Jānis Citskovskis – žmogs, bet Krišjānis Kariņš – princese, kas neuzņemas atbildību 82
Veselam
Nosaukti 8 pārtikas produkti, kuru patēriņš jāierobežo, kļūstot vecākam 38
Lasīt citas ziņas

Tas piedzīvots izrādes “Romeo un Džuljeta” laikā: “Man reiz bija tā, ka Juris Bartkevičs neieradās uz izrādes sākumu, jo bija piemirsis, ka ir izrāde vakarā, un tur ir aina, kur viņam man ir jāsit no visa spēka. Bet nu tur viss ir atstrādāts – viņš sit tur, kur it kā nesāp.

Un viņš kavē, bet tā aina tuvojas. Mēs ātri sarunājam ar Indru Briķi, ka viņa būs tā, kas man sitīs Jura vietā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Es saku: “Indra, neuztraucies, es norunāšu savu tekstu un tad, kad tu dzirdi šo gala vārdu, tad vienkārši sit.” Un Indra bija tā uztraukusies, ka tajā brīdī, kad viņa izdzirdēja gala vārdu, viņa man iesita tā, ka gandrīz galvā palika caurums uz visu dzīvi, sāka džinkstēt ausis, un es nākamo izrādi pavadīju, tikai dzirdot ar vienu ausi.

Tā kā dažādi gadās. Bet tagad es dzirdu labi un ceru, ka arī jūs mani dzirdat labi.”

Šo stāstu Gints atklājis, gatavojoties izrādei “Pīters Pens saiet sviestā”. Dailes teātris sadarbībā ar “Mischief Worldwide Ltd.” piedāvā teātra “The Mischief Theatre” iestudējumu “Pīters Pens saiet sviestā”.

Uz Dailes teātra skatuves atgriežas Kornlijas Politehnikuma drāmas pulciņš, šoreiz visai ģimenei paredzētā iestudējumā par zēnu, kurš nevēlējās pieaugt. Skatītāju jau iemīļotie aktieri, kuri izmeklēja slepkavību Haveršamas muižā un salaida visu pilnīgā sviestā, nu ir izveidojuši jaunu izrādi. Leģendārā Pītera Pena un viņa ienaidnieka Kapteiņa Āķa cīņas karstumā viss atkal juks un bruks, bet mīlestība starp Vendiju un Pīteru būs tikpat īsta, kā pasakā.

Jaunās izrādes panākumi turpina galvu reibinošo ceļu pie skatītājiem visā pasaulē. Izrāde “Pīters Pens saiet sviestā” iestudēta daudzās pasaules valstīs un piedzīvojusi ekranizāciju arī prestižajā “BBC” kanālā kā Ziemassvētku speciālizlaidums. Dailes teātrī būs redzams oriģinālā uzveduma precīzs pārlikums no Londonas Vestenda – tā veidošanā ir iesaistīti īpašo efektu veidotāji no britu sadarbības partneriem, un tā iestudēšanu pārraudzīs “The Mischief Theatre” pārstāvis, režisors Freds Grejs.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.