VIDEO. Ilze Auzere, braucot gar Krievijas vēstniecību, neievēro likumus: “Es esmu tāda huligāne… Es zinu, ka tā nedrīkst, bet es taurēju, jo tā gribu!” 0

TV24 kulinārijas šovā “La Dolce Vita. Ēd vesels” viesojās finansiste un kulinārijas eksperte, vairāku grāmatu autore Ilze Auzere, kuru lielākā daļa sabiedrībā vēl aizvien pazīst kā Ilzi Jurkāni. Tomēr jāatgādina, ka Ilze pēc šķiršanās no sava bijušā vīra Jāņa Jurkāna vēl kādu laiku bija godājama viņa uzvārdā, bet šī gada janvārī viņa pavēstīja, ka ir “atgriezusies pie dzimtas saknēm” un nu ir godājama kā Auzere.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
“Es nekad nebiju plānojusi būt par prezidenta sievu!” Zelenska skumji atklāj, kādas attiecības viņai tagad ir ar vīru 114
Kā senioriem pasargat sevi vasaras svelmē? 3 vērtīgi padomi
VIDEO. Krimā notriektas raķetes atlūzas nogalinājušas piecus cilvēkus, vairāk nekā 100 ievainoto
Lasīt citas ziņas

Viņa gatavoja lasi grieķu gaumē ar spinātu rīsiem un raidījuma vadītājiem stāstīja, ka gandrīz nekad neseko receptēm, bet ēdienu gatavo pēc savas gaumes, garšas un izjūtām.

“Es neesmu cilvēks, kas var klausīt likumu un tādām lietām. Es esmu tāda huligāne… Es daru drausmīgas lietas kādreiz! Braucot uz šejieni man bija jābrauc garām Krievijas vēstniecībai, es taurēju! Es zinu, ka tā nedrīkst, bet es taurēju, jo tā gribu!” – paužot savu atbalstu Ukrainai, Ilze teica kulinārijas šovā.

SAISTĪTIE RAKSTI