Foto no Masaki privātā arhīva

VIDEO: Japānis Masaki Latvijai svētkos dāvina patriotisku video 0

Portāls kokteilis.lv jau vairākkārt rakstīja par japāni Masaki Nakagavu, kurš iemīlot Latviju, nolēma mācīties latviešu valodu un, būdams Latvijā, iedziedāt latviešu tautasdziesmas par godu Latvijas simtgadei. Taču šoreiz japānis patiešām aizkustinājis Latvijas iedzīvotājus, dāvinot Latvijai viņa iedziedātu vienu no latviešu patriotiskākajām dziesmām.

Reklāma
Reklāma
Bundesvēra ģenerālinspektors brīdina par draudiem: “Krievijas armija orientējas Rietumu virzienā”
Veselam
Austrumu slimnīcā ar NBS helikopteru nogādāta gados jauna paciente kritiskā stāvoklī 29
TV24
“Ko viņi darīs pirmos mēnešus? Viņi dropēs!” Rajevs skeptiski vērtē Krievijas demobilizācijas plānu
Lasīt citas ziņas

Masaki jau bija atzinis, ka viņam ļoti patīk Latvija. Būdams Latvijā vien 3 dienas, viņš nolēma atgriezties uz septiņiem mēnešiem. Šo mēnešu laikā Masaki ir paspējis iemācīties valodu, iepazīt latviešu kultūru un tradīcijas, un iemīļot latviešu nacionālo virtuvi.

View this post on Instagram

Cik gribētos būt Latvijā 100 gadu svinībās…??Drīz būs jauns video svētkiem!

A post shared by Masaki Nakagawa (@masaki.lv) on

CITI ŠOBRĪD LASA

Intervijā ar portālu kokteilis.lv Masaki arī atzinis, cik ļoti viņu aizkustinājis veids, kā latvieši svin svētkus un tradīcijas, tostarp valsts svētkus, jo Japānā šādi svētki netiek svinēti. Taču pēc tam, kad Masaki atgriezās Japānā, viņa mīlestība pret Latviju neapstājās. Pirmkārt, viņš turpina mācīties latviešu valodu, un jāatzīst, ka nu jau to pārvalda teju vai perfekti. Otrkārt, kopš atgriezšanās Japānā, viņš savā sociālajā kontā publicējis neskaitāmas fotogrāfijas – atmiņas no Latvijas, turklāt viņš papildina tās ar savām atziņām.

Jau šodien Latvija svin īpašu jubileju, Latvijai 100 gadi un jāatzīst, ka mūsu vēsture ir bijusi stāstiem un notikumiem bagāta, mums ir spēcīga tauta un mums tiešām ir ar ko lepoties. Masaki arī atzinis, ka neskatoties uz to, ka viņš nav šodien Latvijā, lai kopā ar visu tautu svinētu valsts simtgadi, tā ir viņa domās un sirdī, cerot, ka ar mūziku viņš spēs būt daļa no šīs vēsturiskās dienas!
Dienu pirms Latvijas simtgades, japānis Masaki savā sociālajā kontā Instagram un Youtube publicēja aizkustinošu un ļoti patriotisku video par godu Latvijas dzimšanas dienai.

“Latvijas neatkarības 100 gadu svētkos Latvijai dāvinu video, kurā izpildu Raimonda Paula, Ojāra Vācieša dziesmu “Tu esi Latvija”!” savos sociālajos kontos komentē Masaki.

Video:

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.