Intars Busulis seriālā "Tējas laiks"

VIDEO. Kadri, kas palika kameras otrā pusē, jeb citāds atskats uz Intara Busuļa 2023. gadu 13

Jaunā gada sākums ir brīdis, kad daudzi publicē atskatus uz iepriekšējā gadā piedzīvoto, sajusto, redzēto. Šo cilvēku vidū ir arī slavenības, tostarp visiem labi zināmais un tautā iemīļotais mūziķis Intars Busulis.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

Sociālo tīklu platformā “Instagram” Intars Busulis publicējis visai amizantu video, kurā redzami neveikli, neizdevušies brīži un smieklīgas replikas, uzņemot dažādus video 2023. gadā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Rudenī jau ziņojām, ka viens no ļoti būtiskiem šī gada notikumiem mūziķa Intara Busuļa dzīvē ir filma, kas tapusi un ko var noskatīties interesenti visā Latvijā. Filmu “Mans tētis – Intars Busulis” varēs noskatīties unikālos kino seansos vairākās Latvijas pilsētās.

Filmas režisori ir Edgars un Anna Lūsiņi, kā arī Intara Busuļa bērni – Lenijs, Emilija, Amelija un Jānis. “Mans tētis – Intars Busulis” ir atklāta filma par Intara dzīvi no viņa bērnu perspektīvas. Viņi filmā intervē savam tētim tuvus un viņa dzīvē nozīmīgus cilvēkus, kā arī meklē atbildes uz ne tik ērtiem jautājumiem.

Intars Busulis atzīst, ka filmas intervijās viņš saņēma vairākus jautājumus, kurus nekad ar bērniem ikdienā nav pārrunājis. ”Man dažkārt tiešām nebija viegli atbildēt uz jautājumiem par manu biežo prombūtni, par attiecībām ar savu mīļoto sievu Ingu, par saviem sapņiem. Tik ļoti atklātas intervijas man nekad dzīvē nav bijušas”, stāsta Intars Busulis.

Intars Busulis - filmas pirmizrāde un jauns albums
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.