VIDEO. Kamēr saimniece uzkopj saimniecību, kazas iezogas mājā un “sarīko ballīti” 2

Amizantu mirkli izdevies iemūžināt kazu saimniecības “Kids On Kerth” saimniecei Hannai no Misūri štata, ASV.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. “Bolt” taksists atklāj, kādu summu nopelnījis vienas nedēļas laikā: “Latvijā ir darbi, kur pelna mazāk”
Kokteilis
Šī viena zodiaka zīme līdz Jāņiem jeb 24. jūnijam piedzīvos neticami spēcīgu veiksmes periodu
“Piedošanu, bet šis ir reāli smieklīgi!” Sieviete “Pepco” iegādājusies dēlam bikses, taču vien vēlāk pamanījusi, ka tām ir dīvains defekts 13
Lasīt citas ziņas

Kamēr viņa uzkopusi kazu mītni, tikmēr kazas iezagušās saimnieku mājā un “sarīkojušas ballīti”.

Kā redzams video, neko nenojauzdama, Hanna uzkopj kazu māju. Tikmēr nebēdnes kazas atsper mājas durvis un ielavās viesistabā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc brīža ziņkārīgās kazas nolemj uzkāpt uz otro stāvu. Taču tur viņu “ballīte” apraujas – priekšā gadījies saimnieks un viņa dēlēns.

Skrienot lejup pa kāpnām, abi sauc Hannu, sakot, ka kazas ir ienākušas mājā. Un tas vēl nav pats trakākais – viņi pastāsta, ka viss brūk un jūk, turklāt kazas nokārtojušas savas dabiskās vajadzības visā mājā.

“Ārā no manas guļamistabas!” uz kazām kliedz dēls.

Galu galā viņiem izdodas kazas izvilināt no mājas, zvēriņiem parādot kārumu paku.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.